23. 2. 2016

Seriálové osudy: Superstore

Seriálové osudy: Superstore

To, co jsme avizovali dnes v SARSu, se stalo skutečností dřív, než jsme čekali :-) Stanice NBC právě oznámila, že svou letošní midseason komedii Superstore prodlužuje pro druhou řadu.

Rozhodnutí to není překvapivé. Sledovanost se celou první řadu držela na solidní úrovni a komedie se rychle zařadila mezi úspěchy aktuální sezóny, konkrétně na NBC po bok Blindspot a Chicago Med.

„Jsme nadšeni, že můžeme prodloužit seriál, který je takto neuvěřitelně zábavný a pohodový, plný skvělých postav, které ožívají díky úžasným hercům a celému tvůrčímu týmu,“ uvedla ředitelka stanice Jennifer Salke.

NBC se musela vyrovnávat s neúspěchem na poli komedií několik posledních let. Superstore je jedním z dobrých kroků k nápravě. Seriál se v číslech Live+7 stal nejlepší komediální novinkou za poslední dva roky. Seriál se odehrává v prostředí amerického hypermarketu. Hlavní hrdinkou je Amy, která si vezme pod svá křídla nového zaměstnance, snílka Jonaha.
Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře22zobraz všech 22 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Jen škoda, že Telenovela se nejspíš zruší. :(
před 232 týdny
Lill

Lill

Tentokrát bez bodu, ale že to toľko vychvaľujete, hodila som si to aspoň do watchlistu. :)
před 232 týdny
Empty

Empty

Tak každá postava je tak trochu otravná v tomhle sitcomu, ale jednou za čas si udělají plus nějakou...
před 232 týdny
Další články k tématu