29. 2. 2016

Jarní novinky a jejich trailery (březen 2016)

I tentokrát si budeme muset jarní trailery rozpůlit na více částí, protože jen za březen jich tu pro vás máme 16. Takže vaše watchlisty zažijí další praskání ve švech...

Hap and Leonard

Začneme na Sundance, kde 2. března startuje krimi minisérie, která trošku vypadá, jako kdyby ji napsali bratři Coenovi. Takže zbraně a humor ruku v ruce.

Lab Rats: Elite Force

Pokud na vás první jarní novinka byla příliš dospělá, tak ta druhá, též startující 2. března, už by mohla být pro vás. Poběží totiž na Disney XD a pojednává o mladých superhrdinech.

The Real O'Neals

ABC se nám ve své nové komedii pokusí od 2. března přiblížit, jak by to vypadalo, kdyby se vzorná pobožná rodina urvala ze řetězu a přestala se přetvařovat.

Slasher

4. března vůbec svůj první původní seriál vypustí do světa TV stanice Chiller. Půjde o hororovou antologii, tak uvidíme, jestli se uchytí stejně jako American Horror Story.

The Family

6. března se do rodiny uznávané političky vrátí dlouhá léta ztracený syn. Jenže co když není tím, za koho se vydává? Uvidíme na ABC.

Damien

7. března tu máme další horor. Tentokrát ho má na svědomí A&E. Jedná se o sequel ke klasickému filmovému hororu z roku 1976 The Omen.

Of Kings and Prophets

Kdo by to byl řekl. Většina čekala, že tohle ABC stihne zrušit ještě před premiérou. Ale podle všeho to vypadá, že tohle epické historické drama 8. března odpremiéruje.

Underground

9. března se podíváme díky WGN America do historie Ameriky a otroctví. Budeme totiž sledovat skupinu otroků a jejich odvážný útěk za svobodou.

Flaked

Netflix si pro nás na jaro připravil nějakou tu novinku. 12. března vypustí do světa komedii Flaked.

Crowded

NBC nám 15. března ukáže, jaká to je pohroma, když se děti vrátí zpátky do svého rodného hnízda.

Criminal Minds: Beyond Borders

Spin-offy. Musíme přiznat, že CBS celkem jdou. A tak není překvapením, že se 16. března dočkáme zase jednoho dalšího. Tentokrát ke Criminal Minds.

Heartbeat

Trošku toho lékařského patosu nám NBC dodá od 22. března.

The Catch

Když je vyšetřovatelka podvodů sama podvedena, tak to je průšvih. Jak moc velký, uvidíme na NBC od 24. března.

Rush Hour

Reboot slavné filmové série se na televizní obrazovky pokusí převést CBS. Abychom se dozvěděli, jestli výsledek dopadne dobře nebo špatně, si budeme muset počkat až do 31. března.

The Path

Posledním březnovým seriálem bude novinka stanice Hulu. V ní bude Aaron Paul bojovat se sebou samým uvnitř kontroverzní sekty. Těšte se tedy na konec měsíce na 31. března.


Tak kolik nových seriálů nakonec skončilo ve vašich watchlistech?

Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
Fruiko

Lukáš Nedvěd

Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.
Poslední komentáře22zobraz všech 22 příspěvků
veruu.u

veruu.u

Tak Damien a Slasher přidávám určitě, pak možné The Catch a The Path
před 242 týdny
Pipa22

Pipa22

diky za clanek, jsem zvedava na dalsi cast, jinak jsem nic nevybrala - bude vice casu :D, sanci dam...
před 242 týdny
LuciaG

LuciaG

Akoby nestačilo, že znovu pozerám od prvej série X Files (nové časti ma dostali do retro nálady), čo mi...
před 242 týdny
Další články k tématu