Facebook Twitter E-mail
25. února 2016

Iron Fist má tvář

Netflix chystá ve spolupráci s Marvelem další superhrdinský seriál, Iron Fist. Ten představí dalšího komiksového hrdinu, který až doposud neměl svou seriálovou podobu. To se nyní mění. Bylo oznámeno, že do hlavní role byl obsazen Finn Jones, televizním divákům známý především z role Lorase Tyrella v Game of Thrones.

Daniel Rand alias Iron Fist je popisován jako pohledný a sofistikovaný muž, který je na svém okolní nezávislý a je velký samotář. Ve volných chvilkách bojuje proti kriminálním živlům zkorumpovaného New Yorku, k čemuž využívá kung fu a velkou sílu. Příběh první série začíná ve chvíli, kdy se hrdina vrací do svého rodného města po několika letech pohřešování.

Iron Fist je v pořadí čtvrtým superhrdinským seriálem Netflixu. Jde o posledního hrdinu se samostatným seriálem, který přijde na řadu jako čtvrtý v pořadí. Následovat budou The Defenders, ve kterých se v boji proti zločinu spojí Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a právě Iron Fist.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

milosh
před 91 týdny
Taky se řadím k těm, které casting moc nenadchl, ale tak nebudeme to...
kripolik
před 90 týdny
Nikdy jsem moc nepochopila proč lidé hned říkají, že se jim ten herec na...
mv1998
před 90 týdny
Negativní komentáře zatím moc nechápu... Neviděli jsme ze seriálu ani ťuk, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY