2. 4. 2016

Novinka pod lupou: You Me Her

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Komedie You Me Her o manželském páru, který do svého milostného vztahu přivede další členku.

Základní údaje

Název: You Me Her
Žánr: Komedie / Romantický
Stanice: Audience Network
Premiéra: 22. 3. 2016
Vysílání: úterý od 21:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: John Scott Shepherd
Herci: Greg Poehler, Rachel Blanchard, Priscilla Faia, Melanie Papalia, Jennifer Spence

Ve zkratce

Jack a Emma jsou manželský pár, který se léta neúspěšně pokoušel o dítě. Nyní si prochází menší krizí a jejich sexuální život je na bodu mrazu. Jack se spojí s eskortní službou a setká se se společnicí Izzy. Izzy se mu zalíbí a z pocitu viny o ní řekne Emmě. Ta se s ní rozhodne také seznámit a stejně jako Jack si ji zamiluje. Rozhodnou se, že s ní vstoupí do polyamorického vztahu.

Podobné seriály

Big Love (Velká láska)
Casual
Sister Wives

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Obrovské překvapení. Jeden z hůře dostupných pilotů, ale čekání na něj rozhodně stálo za to! Tak milý, romantický, zábavný a procítěný pilot jsem opravdu dlouho nezažila.

Všechny postavy mi ihned přirostly k srdci. Hned úvodní scéna je tak tiše zábavná, že se u ní nejde nepobavit. Seriál se vám nevnucuje, přirozeně plyne, netlačí na pilu a to se mu velmi osvědčuje. Nečekejte výbuchy smíchu, jen naprosto famózní pohodovou atmosféru, která vás bude provázet od začátku do konce. První díl utekl jako voda a zanechal ve mně hluboký dojem a maximální natěšenost na následující epizody.

Myslím si, že s postavami i příběhem samotným se mnoho diváků dokáže alespoň částečně ztotožnit. Je tu manželský pár, který se bezesporu miluje. Přesto když jste déle ve vztahu, jiskra tak nějak mnohdy opadne a řešení je někdy více překvapivé, než byste si vůbec dokázali představit. Herci odvádí skvělou práci, věřím jim každý pohyb, gesto, každé slovo. A ta chemie mezi nimi je neskutečná! Ať už dáte dohromady jakoukoliv dvojici, kterou může tento milostný trojúhelník nabídnout, čeká vás scéna nabitá elektrizujících ohňostrojů, bravo!
  • herecké obsazení a chemie mezi nimi
  • uvolněná atmosféra
  • vkusný mix romantiky a vtipu
  • horší dostupnost seriálu, víc nevymyslím
100 %
Mé hodnocení
ragelly

Tak tady se konalo velmi milé překvapení. Musím se přiznat, že jsem toho od seriálu moc nečekala a prakticky ho předem odepsala. Ani jsem neměla v plánu ho sledovat, ale rozhodla jsem se kouknout alespoň na pilot kvůli Priscille, protože v Rookie Blue patřila Chloe k mým oblíbeným postavám. Pravdou je, že seriál je hodně opomíjený a myslím, že o něm předem ani nikdo neslyšel.

Děj mě zaujal téměř okamžitě, ale začínal se trochu táhnout, protože díl trvá třicet minut místo klasických dvaceti a jde to poznat. Polyamorie je námět, který v seriálech není až tak častý, a i když se v pilotu postavy do tohoto bodu zatím nedostaly, rozhodně se těším, jakým směrem se bude tento námět ubírat v nadcházejících dílech.

Postavy jsou velmi sympatické, jen Emma na mě místy působí trochu otravně (a ještě mi ta herečka někoho připomíná, jen pořád nevím koho). Má oblíbená scéna byla asi ta, kdy se Jack sešel s Izzy. Bylo tam hned několik povedených okamžiků a celou dobu jsem se za něj cítila trapně, takže se jim opravdu povedlo ztvárnit podstatu celé situace. A nechyběly samozřejmě ani sexy scény a sprostá slova, kterými je seriál okořeněn.
  • zajímavý námět
  • postavy
  • vtipné scény
  • délka
  • opomíjenost seriálu
80 %
Mé hodnocení
gabik.029

Plánujete dát šanci You Me Her? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře28zobraz všech 28 příspěvků
sandokan555

sandokan555

jj dik .. uz je aj 2 vonku, ale 720p som zobral aj 1 a dam si to od zaciatku ..kedze moja anglictina je...
před 233 týdny
Nira

Nira

Super! Vidím to stejně :-)
před 233 týdny
IrmaVep

IrmaVep

Fajn, tak já se teda taky podívám na tu jedničku ještě jednou, nóóó... :D
před 233 týdny
Další články k tématu