Facebook Twitter E-mail
6. března 2016

Mistresses: Kdo se vrátí do čtvrté série?

Velmi důležitá žena z Harryho života se znovu objeví na scéně. Bohužel se nejedná o jeho seriálovou ex-manželku Savi (Alyssa Milano), ale o jeho sestru Kate (Tabrett Bethell), kterou budeme vídat dokonce pravidelně.

Cesta za láskou ji z Austrálie zavedla do Los Angeles. Bohužel ji ale hledá na nesprávných místech, čímž způsobí problémy nejen sobě ale i Harrymu s Joss. Ocitne se tak i součástí veškerého drama společně s ostatními milenkami Joss, April a Karen.

Kate se v seriálu Mistresses objevila ve druhé sérii, když Harry přemýšlel o tom, že by se přestěhoval zpátky do Austrálie.

Jelikož se natáčení letos vrací z Vancouveru zpět do Los Angeles, nabízí se možnost, že Alyssa Milano bude hostovat v některé z pozdějších epizod. Zatím v to můžeme jenom doufat.

Třetí série skončila s několika otazníky. Jedním z nich byl také vztah April a Marca. Rob Mayes (Marc) na svém instagramu nedávno sdílel fotku ze čtení prvního scénáře, čímž potvrdil svoji účast ve čtvrté sérii.

Water ✔️coffee ✔️ SCRIPTS! ✔️ SEASON 4!!! And..we're off!

Fotka zveřejněná uživatelem Rob Mayes (@hogcity), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–02–26T22:57:16+0­0:00“>Úno 26, 2016 v 2:57 PST</time>

Seriál se vrátí na stanici ABC v létě 2016.


Co říkáte na návrat Kate? Byli byste raději, kdyby se k milenkám připojila nová postava? Těšíte se na vývoj vztahu Marca a April?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
aisym
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 85 týdny
Savi bych viděla moc ráda,nechám se překvapit,jestli se objeví nebo ne.Doufat...
Maarti
před 85 týdny
To by měla Savi mít fakt dobrou výmluvu, že se vykašlala na sestru běhěm toho,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY