Facebook Twitter E-mail
7. března 2016

Fortitude zbrojí pro druhou řadu

S herci do druhé řady seriálu Fortitude se doslova roztrhl pytel. K dříve oznámeným jménům jako Parminder Nagra (The Blacklist), Robert Sheehan (Misfits) a Ken Stott (The Missing) se přidávají Dennis Quaid, Michelle Fairley (Game of Thrones), Sofie Gråbøl (Forbrydelsen), Richard Dormer (Game of Thrones), Luke Treadaway (Unbroken), Darren Boyd (Stan Lee´s Lucky Man), Björn Hlynur Haraldsson (The Borgias), Mia Jexen (Happiness), Alexandra Moen (Strike Back), Verónica Echegui (The Cold Light of Day), Sienna Guillory (Stan Lee´s Lucky Man) a Ramona Tikaram (Jupiter Ascending).

O tom, koho který herec bude hrát, tvůrci prozatím mlčí. Druhá sezóna bude mít úplně nový směr a děj. Arktické městečko Fortitude bude čelit novým hrozbám a nejedné zapeklité vraždě, která obyvatele rozdělí na dva rozdílné tábory. Fortitude je vytvořen scenáristou, producentem a režisérem Simonem Donaldem.

Seriál se vrací na obrazovky již letos na podzim.


Kdo vás z nové herecké sestavy nejvíce potěšil?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
emJey (Miloš Janů)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 192 týdny
Wau,to je teda jmen,paráda.
slayerrrr
před 192 týdny
No teda... ten PŘEKLEP! :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY