Facebook Twitter E-mail
9. března 2016

Tvůrce TWD chystá seriálovou novinku

Tvůrce zombie hitu The Walking Dead Robert Kirkman se znovu bude snažit nastínit konec světa. Five Years je před-apokalyptické drama, které bude produkováno korejskou televizní společností Viki. Děj se bude točit okolo hrozby pádu meteoritu na Zemi a následného vyhlazení lidstva.

Drama bude točeno v korejském prostředí, objednáno je 16 dílů. Na vývoji se bude dále podílet David Alpert na pozici scenáristy. Premiérové datum zatím není stanoveno.

„Příběh bude o tom, co jsem vždy chtěl natočit a já a David si chceme býti jistí, aby to dopadlo co nejlépe a abychom se dočkali skvělého seriálu a kladného ohlasu diváků“, řekl Kirkman a Alpert dodal: Jsme nadšeni, že můžeme děj tvořit v prostředí oddaných diváků a příjemného prostředí pro na točení kvalitního díla a dále si přejeme, abychom zde natáčeli i nadále a vytvořili si zde v Koreji dobrou a jistou televizní základnu.“

Společnost Viki je globální televizní stanicí, která má v nabídce seriálovou tvorbu, taktéž i filmovou a svou projekci nabízí ve více než 200 jazycích.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

teraxa
před 84 týdny
Tohle mi těžce připomíná ty americké filmy, kdy hrozí záhuba hlavně celému...
justynajohnson
před 84 týdny
TWD miluji,ale tohle si nechám ujít.
Hurvi
před 84 týdny
Trochu to zápletkou pripomína You Me and Apocalypse... ktoré zlyhalo a zrušili...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY