7. 3. 2016

Seriálové osudy: Young & Hungry

Seriálové osudy: Young & Hungry

Kabelovka Freeform dnes oznámila, že svou svěží komedii Young & Hungry (Mladí a hladoví) prodlužuje pro čtvrtou sérii. Jde o první prodloužení pod záštitou Freeform, která se až do ledna letošního roku jmenovala ABC Family.

„Young and Hungry je prvním prodlouženým seriálem pod záštitou Freeform. I nadále jde o pevný bod jídelníčku naší stanice. Humor, kvalita a skvělí herci seriálu perfektně zapadají do naší stále se vyvíjející značky,“ uvedla Karey Burke, programová ředitelka stanice.

Do dnešního dne je YaH ve svém časovém slotu jedničkou mezi skriptovými seriály u lidí 18–34 let a 18–49 let. Seriál byl od své premiéry v létě 2014 nominován celkem na pět cen Teen Choice Awards.

Zprávu o prodloužení již minulý týden zveřejnila herečka Emily Osment, nicméně až nyní přichází oficiální potvrzení. Fanoušci se tak můžou začít těšit na další rok strávený v této kulinářstvím nasáklé společnosti.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
teraxa

teraxa

Celkem potěšilo, jsem zvědavá kam to povede. O kvalitě by se dalo debatovat. Pro mě seriál stojí víc než na...
před 236 týdny
Destinytte

Destinytte

Mě to už moc nebaví.. Jsem tedy zvědavá, co vymyslí.
před 236 týdny
Nikolina

Nikolina

Tak to som rada! Síce som už niekoľko častí nevidela, lebo som nejako pri ostatných seriáloch nestíhala ale...
před 236 týdny
Další články k tématu