Facebook Twitter E-mail
8. března 2016

Dočkají se novinky na CBS hromadného prodloužení?

Ředitel stanice CBS Les Moonves dnes v rozhovoru prozradil dobré zprávy pro mnoho fanoušků, kteří si oblíbili letošní novinky. Sice oficiálně nic prozrazeno nebylo, ale Moonves uvedl, že „asi pět“ letošních nováčků na CBS se vrátí i na podzim. Ředitel již neupřesnil, o který kvintet by se mělo jednat, nicméně můžeme si to sami přepočítat. Angel from Hell byl již zrušen. Zbývá tedy šest seriálů, o které by se mohlo jednat – Supergirl, Code Black, Limitless, Life in Pieces, Criminal Minds: Beyond Borders a Rush Hour.

U Supergirl se prodloužení očekává. Seriál začal silně a ustálil se na lehce nadprůměrných číslech. Limitless a Code Black to mají lehce nahnutější, první zmíněný má v průměru rating 1.4, CB je na tom o desetinku hůře. Zbylé dva seriály prozatím neměly svou premiéru, ale jako jasný favorit z této dvojice vychází spin-off Criminal Minds.

Beyond Borders se fanouškům poprvé představí ve středu 16. března. Rush Hour přebere od 31. března čtvrteční programový slot od 22:00, Elementary se v té době přesune na nedělní večery.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 82 týdny
Ano! :-D Tak RH byla jistota. Doufám, že Limitless oznámí ještě dneska. Už...
ragelly
před 82 týdny
:'D :'D :'D Jsem ráda, že podstatnou část svého života trávím...
Seraphine313
před 82 týdny
My se tu s ragelly hádáme, jestli CBS obnoví Limitless nebo ne :D Když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY