Facebook Twitter E-mail
8. března 2016

Hádanka: Který seriál zabije ve finále hlavní hvězdu?

Aktualizováno: Postavou, která ve finále zemřela, je SPOILER Abbie Mills ze Sleepy Hollow.

Achich ouvej. Arrow není jediným dramatem, které letos pošle do hrobu jednu z hlavních postav. Pamatujete si na náš každoroční velký spoilerový přehled toho, co přinese konec sezóny? Jedno políčko bude obzvláště šťavnaté. TV Line přichází s další hádankou, která fanoušky nadzdvihne ze židle.

Jedno z dramat Velké pětky (ABC, CBS, CW, Fox, NBC) ve finále aktuálně vysílané série zabije svou hlavní hvězdu. Podle dostupných informací smrt nastane kousek před koncem epizody. To znamená, že v epizodě zbyde dostatek času na emotivní pohřební závěrečnou scénu, ve které postavy i my, fanoušci, budeme moct této postavě dát poslední sbohem.

Zdroje uvádí, že s hercem/herečkou, o jehož/jejíž postavu se jedná, dosud nebyl/a rozvázána smlouva. To dost možná rozpoutá diskuze o tom, že by na nás teoreticky mohlo čekat další zmrtvýchvstání (nenechte se mýlit, nebylo potvrzeno, že jde o nadpřirozený seriál). Jak ale jeden ze zasvěcených lidí uvádí: „Prozatím převažuje to, že se postava v příští sezóně nevrátí.“


Tipy? Návrhy? Obavy? Zbožná přání? :-) Kdo ví, třeba na správného tipujícího, který zveřejní v diskuzi jako první správnou odpověď, bude čekat milé překvapení!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fabec
před 194 týdny
A co tak to trochu odlehčit? Zabijí Erika Cartmena v South Parku :)))
migilko
před 194 týdny
Můj tip je, že zabijí Kennyho, parchanti.
Fabec
před 193 týdny
Kenny umírá tak často, že se divím, že ho někdy nechají spíše žít.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY