Facebook Twitter E-mail
9. března 2016

Reign se rozloučí s další hlavní postavou

Na konci aktuální série CW dramatu Reign dojde pro fanoušky k bolestivému loučení. Bylo oznámeno, že představitel Bashe, herec Torrance Coombs, seriál po skončení řady opustí.

Učiní tak z toho důvodu, že dostal roli v připravovaném pilotu stanice ABC, Still Star-Crossed. Zde ztvární hraběte Parise, který je popisován jako klasický princ Krasoň. Hraběti byl přislíben sňatek s Julií, kterou nikdy předtím nepoznal, nicméně zpráva o její smrti ho rozesmutní. Z popisu to nevypadá, ale proslýchá se, že by mohlo jít o hlavního záporáka potenciálního seriálu.

Kromě něj byl obsazen také Wade Biggs, který se ujme hlavní role Benvolia Monteka. Benvolio je záhadný, nebezpečný a pohledný chlapík, který dokáže zahrát klaďase i záporáka podle toho, jak se mu to hodí. Věří, že ze spojení krve Monteků a Kapuletů vzejdou jen dobré věci.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 83 týdny
Já doufala, že se Bash nakonec dá dohromady s Mary...:/
truelovevlasticka
před 83 týdny
Taky jsem doufala Bashe s Mary že budou spolu a ted když seriál Reign...
ševča
před 69 týdny
On tam nebyl k ničemu, co přestal milovat Mary. Ty dvě řady a půl mu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY