Facebook Twitter E-mail
12. března 2016

Magické déjà vu Čarodějek

Jako by to bylo včera, kdy jsme v říjnu 2013 informovali o tom, že stanice CBS plánuje vrátit zpět na televizní obrazovky jeden z kultovních amerických seriálů, Charmed (Čarodějky). Od té doby se nic nedělo a všichni měli za to, že projekt prostě tiše umřel jako desítky dalších.

Nyní jsme v roce 2016 a máme tu stejnou informaci v bledě modrém. Herečka Alyssa Milano, představitelka jedné ze sester Halliwellových – Phoebe, zvířila vody svou zprávou na Twitteru, ve které řeší otázku znovushledání sester:

„Myslím, že dokud CBS nerozhodne o svém vlastním rebootu, naše znovushledání v novém seriálu se nestane, protože CBS vlastní práva. Nyní se děje spousta shledání a myslím, že Charmed by byla skvělá volba, protože máme ty nejvěrnější a nejlepší fanoušky vůbec. Ale nic nebylo potvrzeno. CBS aktuálně vyvíjí svůj reboot bez původních herců. To je jediné, co vím jistě.“

Charmed byl za své doby nejdelší a nejúspěšnější seriál WB – za osm sérií stihl odvysílat 178 epizod, ve kterých nás Alyssa, Holly Marie Combs, Rose McGowan a Shannen Doherty těšily svou přítomností. I po téměř dekádě od ukončení na amerických kabelovkách stále běží opáčka.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sandokan555
před 83 týdny
Mas filmy a serial po novom Good Witch.
Láďa Martínek
před 83 týdny
ať natočí mladou generaci rodu Halliwell jejich potomky a vnoučata to by mohlo...
ševča
před 53 týdny
Všichni herci tvrdí, že jejich seriál má nejlepší fanoušky, ale jak dojde řeč...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY