Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2012

1. díl postřehů z TCA - NBC

Zezačátku by bylo asi nejlepší prozradit/při­pomenout, co že to TCA vlastně je; TCA (Television Critics Association) je skupina přibližně 200 amerických a kanadských novinářů zabývajících se televizními programy, kteří se pravidelně dvakrát do roka (v lednu a v červenci) schází v Los Angeles na konferenci známé jako Winter (leden)/Summer (červenec) Press Tours.

Tyto konference umožňují hlavním televizním stanicím a kabelovkám prezentovat najednou své nadcházející programy tisku.

Jako první se na zoubek podíváme NBC

Upřímný Robert Greenblatt (2. nejvyšší NBC), poznamenal, že (letos až čtvrtá nejsledovanější) stanice „měla opravdu špatný podzim,“ což dokazuje zrušení seriálů The Playboy Club, Prime Suspect a Free Agents. „Podzim byl horší, než jsem doufal, ale očekával jsem to.“

Když fanoušky oblíbený, s ratingy bojující komediální seriál Community nebyl v rozvrhu na midseason, vypadalo to na poslední hřebík do rakve. Greenblatt však potvrdil, že seriál nebyl ukončen a v druhé polovině televizní sezóny 2011/2012 se vrátí.

Sice už jsme se o tom zmínili v bleskovce, ale opakování je matka moudrosti. „Alec s námi bude i další sezónu,“ čímž Greenblatt myslel, že Alec Baldwin bude pokračovat jako Jack Donaghy v komediálním seriálu 30 Rock.

Další hvězda, která neopustí „svou“ show je Mariska HargitayLaw & Order: Special Victims Unit (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti). Vyšetřování sexuálních zločinů ji nenudí ani po třinácti sériích.

Dramaticko-muzikálový seriál Smash je, jak řekl sám Greenblatt, pro NBC velmi důležitý. Proto bude vysílán po dílech druhé řady pěvecko-soutěžní reality show The Voice.

Jedním z největších překvapení loňského prosince byl úspěšný návrat reality show Fear Factor (Faktor strachu), jejíž vysílání bylo původně ukončeno v roce 2006. I když není v rozvrhu na midseason, pro nadcházející roky se s Faktorem počítá.

Chelsea Handler, jejíž autobiografickou knihou je Are You There, Chelsea? inspirován, na otázku, proč v seriálu nehraje sama sebe, odpověděla: „Je to splněný sen mít někoho jiného, kdo by mě ztvárnil a potěšení hrát mou sestru.“ Handler, jež se objeví v 7 z třinácti epizod, ještě odtajnila okolnosti stojící za změnou názvu seriálu na Are You There, Chelsea?Are You There Vodka? It’s Me, Chelsea (název knihy). „Ne každý má rád alkohol tak hodně jako já. Není to kabelovka. Chtěli jsme k show přilákat i lidi, kteří nemají tak velký problém s pitím jako mám já.“

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
hodně dávno
Loni byly mimořádně zábavné, stanice razily heslo Zabijeme všechny novinky...
ragelly
hodně dávno
Ještě k té Community: Fruiko + zipacna + ostatní: Řekli byste, že je to...
Fruiko
hodně dávno
Jo to přesně sedí...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY