13. 3. 2016

Carpool Karaoke jako samostatný seriál?

Carpool Karaoke jako samostatný seriál?

Zpívání táhne. A zábavné zpívání v podobě karaoke nebo lip sync o to víc. Své o tom ví např. Jimmy Fallon, který jednu z her ze své talkshow The Tonight Show Starring Jimmy Fallon povýšil na samostatný pořad. A tak vznikl seriál Lip Sync Battle pod taktovkou televizní stanice Spike. Jeho úspěch byl obrovský, vystřídala se v něm řada celebrit, a o rok později vznikla i jeho anglická verze, Lip Sync Battle UK.

Teď to samé zkouší i James Corden. Ve svém pořadu The Late Late Show with James Corden, který je jednou z nejmladších talkshow na obrazovkách, James čas od času nasedne do auta a s hvězdným hostem zpívá karaoke jejich skladby. Tato hra nese název Carpool Karaoke. Videa mají na internetu obrovský úspěch a pravidelně si je pouští miliony diváků (jen pro informaci karaoke s Adele vidělo za měsíc již přes 85 milionů lidí). A tak není divu, že i on se snaží povýšit tento prvek na novou úroveň. Spolu s producentem Benem Winstonem teď nabízejí tento formát ke koupi. A navíc, stejně jako v případě Jimmyho Fallona, celou akci zaštítí James coby producent, moderovat ji však nebude.

Jestli bude karaoke pořad stejně zábavný a sledovaný jako jeho lip syncový konkurent či jestli bude dokonce sledovanější, to se uvidí. Je však jasné, že zrod tohoto pořadu je jen otázkou času.

Stanice CBS, na které se vysílá Jamesova talkshow, se prozatím k celé věci nevyjádřila, pořad tak nejspíš zamíří jinam. Že by na stanici Spike k lip syncovému bráškovi? Zde se totiž před časem vyrojily zprávy o tom, že stanice objednala vlastní karaoke pořad, který by měl moderovat Craig Robinson (Mr. Robinson). Náhoda?


Jste fanoušky Jamese Cordena a jeho show? Viděli jste někdy Carpool karaoke? A co karaoke, zkoušeli jste někdy, a chystáte se pořad sledovat?

Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
HonZajs000

HonZajs000

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
MichelleCZSP

MichelleCZSP

Naprostý souhlas, ale zase musím říct, že Lip Sync také nemoderuje Jimmy Fallon, ale LL Cool J...
před 280 týdny
V.007

V.007

Vážne ? Už pomaly z každého prdnutia urobia seriál alebo show.. :D .. Ale akože tie videá nie sú zlé.....
před 280 týdny
marzus

marzus

Nedá sa povedať, že je Carpool Karaoke zlé, sám som pár dielov videl a docela som sa zabavil, no nemyslím...
před 280 týdny
Další články k tématu