14. 3. 2016

Seriálové osudy: Outcast

Seriálové osudy: Outcast

Říkáte si právě, že vám tento seriál až dosud nějak unikal z hledáčku? To je dost dobře možné, jelikož ještě ani neměl premiéru!

Kabelovka Cinemax, která stojí za takovými klenoty, jakými jsou Banshee nebo The Knick, chystá na letošek premiéru hororové komiksové novinky Outcast. Tu budete moct začít sledovat s klidným srdcem, jelikož má již nyní, téměř tři měsíce před svou premiérou, jistou druhou řadu!

Outcast je hororový thriller, který má pod svými křídly Robert Kirkman. Poprvé se s novinkou budete moct seznámit 3. června na Cinemaxu.

Hlavním hrdinou je Kyle Barnes, mladý muž, který se potýká s posedlostí od doby, kdy byl ještě dítě. Nyní se jako dospělák vydává na cestu, aby našel odpovědi. Místo toho ale odhalí něco, co může znamenat konec světa na Zemi, jak jsme na něj zvyklí.


Slyšeli jste již o Outcast? Zaujal vás námět a plánujete dát novince šanci? Nebo si počkáte až na naše tradiční hodnocení v Novince pod lupou a až poté se rozhodnete, jestli tento horor bude stát za váš čas? :-)

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Destiny

Destiny

Zní to zajímavě.
před 229 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Až v červnu?To bude čekání :(
před 229 týdny
Isabo1

Isabo1

Dnes jsem zhlédla pilot a jsem nadšená, že Outcast dostal rovnou další řadu! P.S. úvodní scéna...
před 217 týdny
Další články k tématu