15. 3. 2016

Seriálové osudy: Vicious

Seriálové osudy: Vicious

Milovaná britská komedie Vicious, která u nás na SerialZone zažila obrovský boom loni v létě, se dočká pokračování! No… tak trochu.

Na konci loňského roku stanice ITV odklepla a posléze i natočila speciální epizodu. Ta je samostatnou jednotkou, nepatří ani ke druhé, ani k potenciální třetí sérii. Co to ale znamená pro osud celého seriálu?

Původně se nepočítalo s tím, že by stanice objednala třetí řadu. Komedie se s fanoušky rozloučila loni v červenci, od té doby rozhodnutí nepadlo. Tím, že ale došlo k natočení speciálu, jsou potenciálně dvířka pro pokračování stále ještě lehce pootevřená.

Na druhou stranu v prosinci, kdy se o speciálu začalo mluvit, britská média předpokládala, že rozhodnutí o případném pokračování by mělo být učiněno během ledna, kdy stanice většinou dělají plány na nadcházející měsíce. Jelikož jsme se o Vicious nic nedoslechli, dá se předpokládat, že seriál skončí dvěma nadupanými sezónami. A speciálem!

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Britský humor prostě miluju,uvítala bych ten nějaký speciálek a pak další sérii :)
před 235 týdny
nevermore

nevermore

Nerad to říkám, ale vypadá to, že Vicious má finito po speciálu. Už nějakej čas zpátky Tweetnuli...
před 235 týdny
eliska.musilova

eliska.musilova

Já Misfits nesledovala, takže ho znám pouze jako Ramseyho. Ale s Filchem souhlasím, v GoT jsem...
před 235 týdny
Další články k tématu