Facebook Twitter E-mail
19. března 2016

Drew Barrymore a Timothy Olyphant společně na Netflixu

Santa Clarita Diet, to je název chystané romantické komediální novinky, kterou si pro své fanoušky připravuje streamovací služba Netflix.

Do hlavních rolí byli obsazeni dva známí herci, kteří se zde stanou manžely. Drew Barrymore a Timothy Olyphant budou sezdanou dvojicí, kteří pracují jako realitní makléři. Jejich životy ale nejsou tak dokonalé, jak by se na krásném předměstí Los Angeles – v Santa Claritě, mohlo zdát. Manželka prodělá lehce dramatickou změnu, která oba hrdiny vyšle na cestu smrti a destrukce, ale jen v tom nejlepším slova smyslu.

Pro Barrymore se bude jednat o první výraznou televizní roli od roku 1992, kdy účinkovala v neúspěšném projektu 2000 Malibu Road. Olyphant je od ukončení svého úspěšného dramat Justified velmi žádaným hercem a fanoušci nyní konečně mají odpověď na to, do čeho se vrhne dál.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 91 týdny
Jůůůůůů,tahle dvojice je dost sympatická,to bude zajímavé sledovaní.
sarhod79
před 91 týdny
jsem zvědavá
Nevada
před 91 týdny
No nevím. Typově mi ta dvojice vůbec nesedí, Barrymorovou navíc moc nemusím. A...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY