20. 3. 2016

Paleyfest 2016: Scream Queens

Paleyfest 2016: Scream Queens

Jedna ze senzací letošní sezóny, hororová komediální antologie Scream Queens, nemohla na letošním Paleyfestu chybět. Bylo potvrzeno kompletní dámské obsazení druhé řady, o kterém jsme vám psali již před několika týdny. Všechny dámy si zopakují své role, nebudou hrát nové postavy.

Novinkou se k potěšení fanoušků stala zpráva, že se z první řady vrátí také Glen Powell, představitel Chada Radwella. Spolutvůrce Brad Falchuk prozradil, že v těchto dnech začíná psaní scénářů ke druhé řadě.

Jak již dříve bylo oznámeno, nová série se bude odehrávat v nemocnici. „Děkanka Munschová má za sebou velký úspěch, dokázala zničit vysokoškolský systém sesterství a bratrství v celé zemi. Napsala knihu, procestovala svět a teď si říká, že potřebuje nějaký nový cíl,“ prozradil Falchuk. Děkanka se proto ocitne v prostředí zdravotnické péče. Rozhodne se koupit nemocnici a vést ji způsobem, jaký jí nejvíce vyhovuje. V tom spočívá, že přijímá případy, které nikdo jiný nechce. Falchuk dále uvedl, že děkančina nemocnice bude lákat jak velké mozky, tak i studenty medicíny. Do první kategorie se řadí také Zayday, která již stihla úspěšně dostudovat na univerzitě a nyní se vzdělává pod ochrannými křídly děkanky.

Chanelky, které jsme naposledy viděli zavřené v blázinci, podle tvůrce úplně obrátily a nyní, po dobu pobytu v zařízení, berou své vzdělání velmi vážně. Dokonce tak vážně, že se z nich stanou také studentky medicíny. Co se týče Hester, Falchuk prozradil, že v nemocnici dojde k vraždě a Hester bude do případu od začátku nějak zapojená. Denise se zase přidala k FBI a vraždy bude vyšetřovat.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Caroline115

Caroline115

Jupíííí, Chad se vrátí, jsem naprosto spokojená!!! :-)
před 204 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Jak už jsem jednou napsala,odehrávání v nemocnici by mohlo být fakt fakt dobrý,těším se.
před 204 týdny
007.dany

007.dany

Tak na druhou sérii jsem velmi zvědavý.Doufám,že bude stejně suprová jako ta první.
před 204 týdny
Další články k tématu