Facebook Twitter E-mail
20. března 2016

Paleyfest 2016: Scream Queens

Jedna ze senzací letošní sezóny, hororová komediální antologie Scream Queens, nemohla na letošním Paleyfestu chybět. Bylo potvrzeno kompletní dámské obsazení druhé řady, o kterém jsme vám psali již před několika týdny. Všechny dámy si zopakují své role, nebudou hrát nové postavy.

Novinkou se k potěšení fanoušků stala zpráva, že se z první řady vrátí také Glen Powell, představitel Chada Radwella. Spolutvůrce Brad Falchuk prozradil, že v těchto dnech začíná psaní scénářů ke druhé řadě.

Jak již dříve bylo oznámeno, nová série se bude odehrávat v nemocnici. „Děkanka Munschová má za sebou velký úspěch, dokázala zničit vysokoškolský systém sesterství a bratrství v celé zemi. Napsala knihu, procestovala svět a teď si říká, že potřebuje nějaký nový cíl,“ prozradil Falchuk. Děkanka se proto ocitne v prostředí zdravotnické péče. Rozhodne se koupit nemocnici a vést ji způsobem, jaký jí nejvíce vyhovuje. V tom spočívá, že přijímá případy, které nikdo jiný nechce. Falchuk dále uvedl, že děkančina nemocnice bude lákat jak velké mozky, tak i studenty medicíny. Do první kategorie se řadí také Zayday, která již stihla úspěšně dostudovat na univerzitě a nyní se vzdělává pod ochrannými křídly děkanky.

Chanelky, které jsme naposledy viděli zavřené v blázinci, podle tvůrce úplně obrátily a nyní, po dobu pobytu v zařízení, berou své vzdělání velmi vážně. Dokonce tak vážně, že se z nich stanou také studentky medicíny. Co se týče Hester, Falchuk prozradil, že v nemocnici dojde k vraždě a Hester bude do případu od začátku nějak zapojená. Denise se zase přidala k FBI a vraždy bude vyšetřovat.

Další díly seriálu

Paleyfest 2016: The Big Bang Theory (18. 3. 2016)
Paleyfest 2016: Fear the Walking Dead (20. 3. 2016)
Paleyfest 2016: Empire (20. 3. 2016)
Paleyfest 2016: Scream Queens (právě čteš)
Paleyfest 2016: Better Call Saul (20. 3. 2016)
Paleyfest 2016: Supergirl (24. 3. 2016)
Paleyfest 2016: American Horror Story (29. 3. 2016)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 82 týdny
Jupíííí, Chad se vrátí, jsem naprosto spokojená!!! :-)
justynajohnson
před 82 týdny
Jak už jsem jednou napsala,odehrávání v nemocnici by mohlo být fakt fakt...
007.dany
před 82 týdny
Tak na druhou sérii jsem velmi zvědavý.Doufám,že bude stejně suprová jako ta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY