Facebook Twitter E-mail
12. ledna 2012

Další crossover mezi H50 a NCIS: LA!

Vzpomínáte si na to, jak zvláštní agentka NCIS Kensi Blye, kterou ztvárňuje v seriálu NCIS: Los Angeles taktéž od stanice CBS herečka Daniela Ruah, navštívila Havaj, aby pomohla rozluštit, co říká Steveův otec a Wo Fat v kanceláři guvernérky? Ano? Tak potom vás jistě potěší i to, že v květnu se můžeme těšit na další, tentokrát dvojitý crossover H50 s NCIS:LA!

V jedné květnové pondělní (úterní) epizodě se na Havaji objeví agenti G. Callen (Chris O’Donnell) a Sam Hanna (LL Cool J). Jenže to není všechno, hned následující den v úterní (středeční) epizodě se do Los Angeles podívají Steve McGarrett (Alex O’Loughlin) a Danny Williams (Scott Caan)!

Oba dva díly se budou točit ohledně smrtícího viru, který může být použit jako vražedná zbraň. Shane Brennan, výkonný producent a tvůrce NCIS: LA, řekl toto: „Bylo fajn vidět, jak se tuto sezónu Daniela opaluje v Hawaii Five-0, takže když se nás v CBS zeptali, jestli nechceme udělat dvojitý crossover, nápad se nám zalíbil. Bude to velká sranda, bude to adrenalinová jízda s přehlídkou toho nejlepšího, co mohou oba seriály nabídnout.“ Peter Lenkov, tvůrce a výkonný producent H50, k tomu dodal: „Je vzrušující vidět, že se svět Hawaii Five-0 rozšiřuje dál a že se v rámci velkého případu spojuje s NCIS: Los Angeles. Také jsme se zajímali o vztah mezi McGarrettem a Samem Hannou, protože mají oba svoji vlastní historii v SEAL jednotkách.“

Jste natěšeni? Máte nějaké teorie? Souvisí NCIS nějak se Shelbournem? Přeci jenom v NCIS: LA bylo již několik narážek na Havaj… co myslíte?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
hodně dávno
Myslel jsem to tak, že Kensi byla kromě toho H50 dílu 2x06 na Havaji ještě...
Nevada
hodně dávno
Dík. Tak to doufám, že ten díl nebude třeba navazovat na něco, co začne...
Katschaba
hodně dávno
Jo tak to bych na tom byla dost podobně. Taky NCIS: LA nesleduju, sice jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY