Facebook Twitter E-mail
22. března 2016

Prison Break: Velká várka starých i nových postav

Natáčení devítidílné minisérie Prison Break (Útěk z vězení) začne již příští měsíc a castingy jsou tak v plném proudu. Před měsícem byl zveřejněn seznam postav z pilotní epizody, který se nyní s narůstajícím počtem uzavřených smluv skutečně plní. Jako první svou účast potvrdili seriáloví bratři Wentworth Miller (Michael) a Dominic Purcell (Lincoln). Následovalo obsazení role Sařina manžela, kterou získal herec Mark Feuerstein, a pár dní poté byla potvrzena i účast Sařiny představitelky, Sarah Wayne Callies. Minulý týden jste se u nás mohli dočíst o návratu Sucreho v podání Amauryho Nolascy. Nyní byla potvrzena účast několika dalších původních postav a obsazeno bylo i pár nových.

Mnohé z vás dozajista potěší návrat Roberta Kneppera, který si zopakuje svou roli zákeřného T-Baga, a chybět nebude ani Rockmond Dunbar jakožto C-Note. Nově bylo oznámeno, že se v minisérii objeví i Paul Adelstein, který se znovu předtaví jako Paul Kellerman.

Nyní přejdeme k nováčkům. Na začátku března byla zveřejněna jména tří důležitých postav. První z nich je Whip, vtipný a šílený (což znamená smrtelný) mladík, jehož roli získal Augustus Prew (The Borgias). Druhým z nich je Ja, korejský zloděj identit, jehož neupravený vzhled nemá nic společného s jeho genialitou. Ztvární ho Rick Yune (Marco Polo). Do třetice se jedná o Van Gogha, drsňáka a naprostého blázna, kterého si zahraje Steve Mouzakis.

Včera byla oznámena várka dalších jmen, která se k Prison Breaku připojí. Herečka Inbar Lavi (The Last Ship) zíkala roli Sheby, krásné s chytré aktivistky, která umí skvěle plánovat a vyjednávat. Bude zapletena s Lincolnem. Herečka Marina Benedict (Flesh and Bone) si střihne roli A&W, bláznivé záporačky, které je ukradené její fyzické zdraví, ale zato dokáže naplnit své smrtící cíle. Zatím posledním příchozím je herec Kunal Sharma, který ztvární Sida, který má sice dobré kontakty a umělecké nadání, ale sedí ve vězení. A také je gay.


Těší vás návrat těchto postav? Která jména vám na seznamu ještě stále chybí? Co říkáte na nováčky?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 82 týdny
Když tam bude Lincoln a Michael,tak už mě ani další postavy nezajímají :)
A.R.G.U.S.
před 82 týdny
Jsem moc rád, že opět uvidíme T- Baga :)
Dahllia
před 78 týdny
Sucre, Lincoln a T-Bag. To mi ke štěstí stačí. O:)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY