22. 3. 2016

Prison Break: Velká várka starých i nových postav

Prison Break: Velká várka starých i nových postav

Natáčení devítidílné minisérie Prison Break (Útěk z vězení) začne již příští měsíc a castingy jsou tak v plném proudu. Před měsícem byl zveřejněn seznam postav z pilotní epizody, který se nyní s narůstajícím počtem uzavřených smluv skutečně plní. Jako první svou účast potvrdili seriáloví bratři Wentworth Miller (Michael) a Dominic Purcell (Lincoln). Následovalo obsazení role Sařina manžela, kterou získal herec Mark Feuerstein, a pár dní poté byla potvrzena i účast Sařiny představitelky, Sarah Wayne Callies. Minulý týden jste se u nás mohli dočíst o návratu Sucreho v podání Amauryho Nolascy. Nyní byla potvrzena účast několika dalších původních postav a obsazeno bylo i pár nových.

Mnohé z vás dozajista potěší návrat Roberta Kneppera, který si zopakuje svou roli zákeřného T-Baga, a chybět nebude ani Rockmond Dunbar jakožto C-Note. Nově bylo oznámeno, že se v minisérii objeví i Paul Adelstein, který se znovu předtaví jako Paul Kellerman.

Nyní přejdeme k nováčkům. Na začátku března byla zveřejněna jména tří důležitých postav. První z nich je Whip, vtipný a šílený (což znamená smrtelný) mladík, jehož roli získal Augustus Prew (The Borgias). Druhým z nich je Ja, korejský zloděj identit, jehož neupravený vzhled nemá nic společného s jeho genialitou. Ztvární ho Rick Yune (Marco Polo). Do třetice se jedná o Van Gogha, drsňáka a naprostého blázna, kterého si zahraje Steve Mouzakis.

Včera byla oznámena várka dalších jmen, která se k Prison Breaku připojí. Herečka Inbar Lavi (The Last Ship) zíkala roli Sheby, krásné s chytré aktivistky, která umí skvěle plánovat a vyjednávat. Bude zapletena s Lincolnem. Herečka Marina Benedict (Flesh and Bone) si střihne roli A&W, bláznivé záporačky, které je ukradené její fyzické zdraví, ale zato dokáže naplnit své smrtící cíle. Zatím posledním příchozím je herec Kunal Sharma, který ztvární Sida, který má sice dobré kontakty a umělecké nadání, ale sedí ve vězení. A také je gay.


Těší vás návrat těchto postav? Která jména vám na seznamu ještě stále chybí? Co říkáte na nováčky?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
verunkabrožová

verunkabrožová

Když tam bude Lincoln a Michael,tak už mě ani další postavy nezajímají :)
před 203 týdny
A.R.G.U.S.

A.R.G.U.S.

Jsem moc rád, že opět uvidíme T- Baga :)
před 203 týdny
Dahllia

Dahllia

Sucre, Lincoln a T-Bag. To mi ke štěstí stačí. O:)
před 200 týdny
Další články k tématu