Facebook Twitter E-mail
23. března 2016

Premiérový South Park od dubna v Česku

Pozor, čistá anarchie! Osmiletí školáci Stanley, Kyle, Eric a Kenny se v 19. řadě kultovně neurvalého seriálu zabývají vším, co je politicky nekorektní. South Park (Městečko South Park) zažije všechno – od změny pohlaví až po zeď proti ilegálním imigrantům z Kanady.

Fanoušci legendárního animáku se můžou začít těšit. Již od 4. dubna se začne na stanici Prima Comedy Central vysílat v premiéře 19. série. Čeští diváci se tak nových epizod dočkají s minimálním zpožděním; v USA byla série odvysílána na podzim roku 2015. Epizody pojedou na Prima Comedy Central každé úterý od 22:30 hodin.

V devatenácté řadě se hlásí ke slovu politická nekorektnost, která je poprvé tématem všech desíti epizod. Nové díly na sebe volně navazují a diváci se v nich seznámí s novou postavou – ředitelem místní základní školy. Je to právě on, kdo přinutí bandu čelit vlastní minulosti, když kluci nečekaně zjistí, že mají pochopení pro Caitlyn Jenner, která je bývalým mužem „předělaným“ na ženu.

Tvůrci seriálu Trey Parker a Matt Stone se rozhodli v každém novém dílu zaměřit na konkrétní téma nebo problém. Devatenáctá série South Park díky tomu získala novou energii. Seriál má už dlouhá léta pověst, že dokáže urychleně reagovat na cokoliv, co se stane ve společnosti, politice i kultuře.

Jenže v době sociálních médií a milionů aktivních uživatelů s vlastními poznámkami je to čím dál těžší. „Všechno je teď rychlejší,“ přiznává Parker. Není náhodou, že předchozí osmnáctá řada probrala vše o nových technologiích od youtuberů až po Silicon Valley.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fabec
před 81 týdny
On to měl Fanda a asi jsou tam nějaké smlouvní podmínky..
justynajohnson
před 81 týdny
Tak to jdu hned Prima comedy naladit.
ragelly
před 81 týdny
Ptala jsem se, je to tak, že chtějí divákům napřed dát čerstvou 19. sérii,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY