Facebook Twitter E-mail
24. března 2016

Undateable míří do Česka jako Neranditelní

Populární americký seriál Undateable (Neranditelní) přichází poprvé na české televizní obrazovky. Seznamte se se skupinou kluků, které nechce nikdo vzít na rande, a jejich „mentorem v lásce“. Ukážou vám, jak veselé, trapné a přesto zábavné může být hledání vztahu. Nemáte v pátek večer žádnou schůzku? V tom případě si nenechte ujít hodinovou premiéru Neranditelných 25. března od 21:00 hodin na stanici Prima Comedy Central.

Danny Burton je ztělesněním arogantního, bezstarostného svobodného muže ve středních letech, který sleduje většinu svých přátel při rozvíjení vážných vztahů. Sám věří, že zná zaručený způsob, jak na ženy a vážný vztah není nic pro něj. Právě v této chvíli přichází do jeho života skupina mužů, kteří v této oblasti potřebují trochu popostrčit. A pomoc přichází právě v podobě sebevědomého a atraktivního Dannyho Burtona, který navždy změní život všem neranditelným.

Seriál je inspirován knihou Neranditelní: 311 věci, které mužům zaručí, že nebudou mít vztah ani sex od Ellen Rakieten a Anne Coyle. Komedie nabízí moderní a zábavný náhled na svět svobodných dospělých smolařů a jejich přátelství. Zajímavostí je také fakt, že herci jsou skutečnými přáteli na scéně i mimo ni.

Představitel hlavní postavy Chris D'Elia je jedním z nejvíc žádaných komediálních herců v Americe. Svým břitkým a pohotovým humorem se proslavil natolik, že zpěvák Justin Bieber přišel na jednu jeho show a prosil Chrise, aby ho zpražil.

S tímto komikem v hlavní roli a řadou legračních, někdy nepříjemných, ale vtipných situací o hledání lásky zkrátka nemohou být Neranditelní nudným seriálem. Spoustu zábavy a nejen vztahových rad si užijete každý pátek večer na Prima Comedy Central.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adík
před 82 týdny
Ou, má to docela specifický vtip (hlavně live epizody).. tohle bude...
lukascoolarik
před 81 týdny
Bože. Můj. Kdybych Undateable neznal a narazil na tohle v telce, tak to...
Adík
před 81 týdny
Jako.. ono to není zas tak hrozné. :D Justina tedy nepřekousnu, ale věř mi,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY