25. 3. 2016

Seriálové osudy: Togetherness

Seriálové osudy: Togetherness

Kabelovka HBO má nepsané pravidlo, že skutečně snad nikdy, minimálně v posledních letech, neruší své seriály po první řadě, ať už jsou na tom se sledovaností jakkoliv bídně. Druhá řada, to už je jiná písnička.

Své o tom ví už i hořká komedie Togetherness (Po čtyřech). Loni se novinka dočkala prodloužení pro druhou řadu, nyní ale přichází studená sprcha – seriál byl zrušen, třetí série nebude.

Druhá sezóna se na HBO aktuálně vysílá, finále je plánováno na 10. dubna. „I když jsme se rozhodli neobjednat další sérii Togetherness, těšíme se na další pokračování naší tvůrčí spolupráce s talentovanými bratry Duplassovými,“ uvedla stanice v oficiálním vyjádření.

Togetherness je další z řady seriálů, které opětvují televizní kritici, ale vztah fanoušků je spíše chladnější. Premiéru loni v lednu sledovalo 427 tisíc lidí, poslední epizoda minulý týden klesla už na 260 tisíc.

Další díly seriálu
Magnetky na kliknutí. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Mik

Mik

Tak to je škoda, nejdřív Married a teď tohle :-(
před 234 týdny
verunkabrožová

verunkabrožová

Docela škoda :(
před 234 týdny
Destinytte

Destinytte

Přiznám se, že jsem ráda. :D První série mě moc nebavila, druhou jsem ještě neviděla a ani nevím, jestli...
před 234 týdny
Další články k tématu