Facebook Twitter E-mail
14. ledna 2012

Psycho seriál a další seriálové střípky

  • A&E připravuje nový seriál a není inspirován ničím jiným než slavným Psychem. Ale nebojte se. Nemělo by se jednat o stoprvý remake, ale pújde o prequel. Podíváme se tak do teenagerských let zvráceného Normana… Název zní Bates Motel.
  • Novinka Work It od ABC si moc slávy neužila. Po dvou odvysílaných epizodách už je totiž na seznamu zrušených seriálů pro tuhle sezónu.
  • James Caan (známe ho např. ze seriálu Las Vegas) se objeví jako hostující herec v Hawaii Five 0. Zahraje si tak v seriálu se svým synem Scottem (ten hraje Dannyho).
  • SyFy si přiobjednala další epizody k Warehouse 13, čímž se aktuální počet epizod v téhle sezóně vyhoupl na rovných 20.
  • A na závěr obzvlášť něco očekávaného. HBO se s námi totiž konečně podělila o datum startu druhé série Game of Thrones. Takže červeně si ve svých kalendářích zakroužkujte 1. duben.
Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

haroska
hodně dávno
Ale jinak se teda moc moc těším na to psycho, doufám, že to bude alespoň...
ragelly
hodně dávno
Zrovna čtu, že CT bude premiérovat už na Valentýna, takže se můžeš...
ševča
hodně dávno
ti dva jsou otec a syn? oba je znám, ale nikdy mě nenapadlo si je spojit. tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY