Facebook Twitter E-mail
28. března 2016

How to Get Away with Murder povyšuje jednu z postav

Právnická pětka Annalise Keating se mění na skupinu o šesti členech. Herec Conrad Ricamora, hrající přítele Connora a zároveň nezbytného pomocníka ostatním členům při řešení jejich nekončících potíží, bude povýšen mezi hlavní postavy od třetí série, která přijde na obrazovky na podzim.

Ricamora se poprvé ukázal již v první sérii jako hostující hvězda a téměř hned se kladně zapsal v povědomí fanoušků. Navíc když loňské epizody naznačovaly Oliverův konec, reakce fanoušků na sebe nenechaly moc dlouho čekat a na internetu se diváci začali hlasitě ozývat a ptát se na jeho osud. „Byla zde určitá možnost, že se Oliver už dalších epizod nedočká a projevy fanoušků byly velmi hlasité. Měli velké obavy o jeho osud a strachovali se o něj,“ uvedl Ricamora. „Četl jsem komentáře typu, že tvůrci seriálu Petu Nowalkovi hrozili výhrůžkami, nebo že jestli moje postava zemře, shodí televizi ze stolu. Bylo zajímavé to číst.“

Ve finále druhé řady jsme mohli vidět, jak Oliver vymazal Connorovi email potvrzující jeho přijetí na právnickou fakultu ve Stanfordu v Kalifornii. Pak také předstíral, že je Connor, když i na dotyčnou fakultu volal, že o studium nemá zájem. Pár se potýkal s několika výkyvy, když se Connorovi nelíbila přílišná snaha Olivera o pomoc při hackování několika osob, které byly pro Annalise důležité. Tato pomoc následovala jeho výpovědí v práci, což taky na dobré náladě Connorovi nepřidalo. Oliverovi se toho v životě v současné době děje mnoho. Počínaje jeho vážný vztahem s Connorem, zjištěním, že je HIV pozitivní, až po setkání s Annalise a jejími pomocníky.

Nowalk o jeho postavě dále prozradil: „Všechny tyto činy vedly k tomu, že se zamyslel a řekl si, co vlastně od života chce. Chce zažít více vzrušení a být se svou prací více než být spokojený. Už se nechce nudit.“


Zamilovali jste si Vražedná práva? Co říkáte na výborné finále druhé série? Jste rádi, že Connor zůstane na scéně?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 81 týdny
... to uz Lexu nevzkrisi ;-)
Glosatorka
před 81 týdny
Čiže môžme očakávať, že v nasledujúcej sérii Oliver niekoho odkrágľuje....
Destinytte
před 81 týdny
To jsem ráda. Zrovna tahle postava mě dost zajímá! :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY