Facebook Twitter E-mail
29. března 2016

Šesttisíckrát díky!

Tento týden jsme na našich facebookových stránkách oslavili velké jubileum. Už šest tisíc z vás je zde s námi, lajkujete, komentujete a jinak se zapojujete do dění, které nám SerialZone oživuje a dále rozvíjí.

Při této příležitosti vám chceme poděkovat za přízeň, kterou nám věnujete, ať už zde na stránkách, nebo právě na Facebooku. Právě vaše lajky, komentáře a sdílení mají velký vliv na to, že se o našich stránkách dozvídá stále širší okruh televizních diváků a fanoušků.

Nechceme vás nechat na suchu, proto i Facebook a aktivitu zde se snažíme neustále rozvíjet dopředu. Již nějaký ten pátek zde funguje malý a nenápadný Seriál týdne, kdy každou neděli (víceméně :-)) měníme záhlaví stránky s informací o tom, co nás v následujících sedmi dnech v televizním světě čeká.


Mnozí z vás si jistě všimli i aktuální novinky, kterou jsme si pro vás připravili. V březnu jsme začali vydávat novou obrázkovou rubriku Zajímavosti & Fun Facts. Zde vám třikrát týdně přidáváme krátké zajímavosti z vašich oblíbených seriálů, ať už jde o aktuální hity nebo legendární, již ukončené kousky. Máme pro vás v záloze velkou dávku zábavných faktů a doufáme, že se vám rubrika líbí.

Naši aktivitu můžete nejlépe odměnit zpětnou vazbou. Těší nás každý lajk, komentář i sdílení. Řekněte o nás svým kamarádům, známým, rodině, všem, kdo sleduje nějaký seriál. Právě díky vám se neustále ženeme dopředu. Doufáme, že šťastnou sedmičku budeme moct oslavit ještě letos! No… můžeme snít, že :-) Spoléháme na vás a abychom nezapomněli, už jsme vám řekli, jak moc vám děkujeme? Díky!

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 85 týdny
Jo? No vidíš to.
marzus
před 85 týdny
Veľká gratulka. :)
Motna
před 85 týdny
Paráda, gratuluju. Co se týše Gilmorek, tak to je asi to co mě na nich nejvíc...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY