Facebook Twitter E-mail
30. března 2016

Agentka z 24 hodin se objeví v NCIS

Herečka Sarah Clarke, známá ze seriálu 24 hodin, se připojuje k ansámblu NCIS jako potenciální nová stálá postava agentky FBI Tess Monroe. Je popisována jako profesionální žena, která si jde tvrdě za svým. Byla nedávno odvolána do D.C. z New Yorku. Nemá žádné děti, takže členové týmu agentů jsou pro ni jako její druhá rodina. Věří v čestné chování a spravedlnost a dělá vše, jak nejlépe umí. Je odhodlaná se bít za svou pravdu, svůj tým a prosazování práva občanů.

Clarke, která hrála federální agentku také v Covert Affairs, bude hostovat v letošních dvou finálových epizodách a je možné, že se vrátí jako hlavní postava ve 14. řadě. „Jsme opravdu velice rádi, že Sarah kývla na naší nabídku a bude s námi tvořit další příběhy našeho seriálu,“ řekl showrunner Gary Glasberg ve svém prohlášení. „Byl jsem jejím fanouškem, když hrála agentku v 24 a také v Bosch. Je nadaná herečka a nemůžeme se dočkat, až ji naším divákům představíme a užijeme si spoustu zábavy.“


Co říkáte na další novou tvář v NCIS? Jste rádi za prodloužení pro 14. sezónu?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
emJey (Bc. Milos Janu)
Bezmezný snílek, který stále hledá, co od života chce. Ví alespoň, že jeho láska k seriálům a filmům je napořád a dává mu pocit, že v tom není sám.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 81 týdny
souhlas, ja jsem zvedava
Pipa22
před 81 týdny
uvidime v poslednich dilech :D
malina2035
před 80 týdny
No nevim, žádné nadšení tato zpráva ve mně nevyvolala :-( . Ale jak bylo už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY