Facebook Twitter E-mail
2. dubna 2016

Iron Fist sbírá herce z GoT

Nadcházející marvelácko-netflixácký Iron Fist bude očividně přehlídkou hereckého osazenstva fantasy Game of Thrones. Již před několika týdny jsme vám dali vědět o tom, že hlavní roli hrdiny získal herec Finn Jones, z GoT známý jako Loras Tyrell.

Nyní byla obsazena také role hlavní ženské hrdinky Colleen Wing. Postavy se zhostí herečka Jessica Henwick, která se v loňské sérii Hry o trůny představila jako Nymeria Písek.

Colleen Wing je další z řady ikonických postav Marvelu. Je dcerou čínsko-amerického profesora z New Yorku a Japonky, rodiče ji vychovávají v samurajské tradici. Umí skvěle bojová umění i zacházet s mečem. Většinou pracuje jako soukromé očko/superhrdinka, podobně jako ostatní postavy od Marvelu v seriálech na Netflixu. Je úzce spojena nejen s Iron Fistem, ale i s Lukem Cagem.

Hlavním hrdinou Iron Fista je Danny Rand (Jones), který se po mnoha letech vrací do New Yorku. Je to mistr kung-fu s mocí Iron Fista. Své dovednosti využiví k boji proti zločinu a dalším temným silám.

Iron Fist bude mít na Netflixu premiéru v roce 2017.

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 85 týdny
... zni to zajimave - tedy popis postavy :D
justynajohnson
před 85 týdny
No tak začínají verbovat správně :)
Desperate houseman
před 85 týdny
Já myslím že špatně. Ale jsou i horší možnosti, jako třeba Obara Sand...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY