4. 4. 2016

Novinka pod lupou: The Ranch

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název The Ranch
Žánr komedie
Stanice Netflix
Premiéra 1. 4. 2016
Vysílání celá série naráz
Předskokan
Konkurence
Tipovačka

Sledovanost pilotu: –

Kdo?

Tvůrci Don Reo, Jim Patterson
Herci Ashton Kutcher, Danny Masterson, Debra Winger, Sam Elliott

Ve zkratce

Ashton Kutcher a Danny Masterson opět spolu, tentokrát v přítomnosti a na ranči. Příběh je zasazen na jeden ranč v Kolorádu. Colt se vrací zpátky domů po neúspěšné profesionální fotbalové kariéře. Zde se rozhodne pomoct vést rodinný podnik spolu se svým starším bratrem Roosterem a tátou Beauem, které neviděl posledních patnáct let. Máma bratrů je také na scéně, vlastní místní hospodu.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Tak tohle byl nepovedený aprílový žertík. Kutcher a Masterson opět spolu? Těšila jsem se. Bohužel, seriál moje očekávání nenaplnil, minimálně ne pilotní díl. Ne, opravdu nepovažuju Ashtonův zadek za vrchol televizní zábavy. Stejně tak vtípky jako „Dneska jsem myslel, že skončím v úplně jiné vagíně.“ nejsou úplně nejideálnější ke kvalitnímu kulturnímu vzdělávaní mladého publika.

Herci nabízí, co od nich očekáváte. Danny je pořád stejný, jak už začal v Sedmdesátkách a pokračoval v Men at Work. Kutcher se z lehce rozumnějšího chlápka z TAAHM vrátil zpátky do role sukničkářského přerostlého puberťáka a i když měl dospělejší chvilky, tak už jsem mu to zrovna moc nežrala. Z celé rodinky je asi nejlepší táta, i když jeho pravěké názory taky jsou místy na pováženou.

I když tedy mnozí z nás doufali, bohužel se s novým sitcomem nedočkáme svěží verze Sedmdesátek. Místo toho nás čeká jen hromada umělého smíchu, který se ve většině scén – jako již tradičně – nehodí.
 • táta
 • neokoukané prostředí ranče (i když většina scén se odehrává klasicky v jednom či dvou interiérech)
 • nevkusné a nevtipné vtipy
 • klasická seriálová rozhádaná rodinka
 • nehodící se umělý smích
30 %
Mé hodnocení
ragelly

The Ranch je seriál, u kterého jsem od začátku nepochyboval o tom, že to bude něco pro mě. Na shledání dvojice ze „sedmdesátek“, tedy Ashtona Kutchera a Danny Mastersona, jsem se těšil. Oba dokázali i v další komediích, že tohle je žánr, který je jim opravdu vlastní a věřil jsem, že pod taktovkou Netflixu si reputaci nezkazí.

Už jsem tedy začal obsazením, kterému to i po letech funguje na jedničku. K obsazení se má připojit i Elisha Cuthbert (v pilotu nebyla), což rozhodně také nebude na škodu, jestli se tak opravdu stane. Trošku mi na začátku nesednul Sam Elliott v roli táty (pořád jsem asi čekal na Reda), ale po pár minutách jsem ho přijal.

Samotný pilot mi přišel super, nabídl skvělou interakci mezi hlavní dvojicí a jejich tatíkem. Připravil si hromadu vtipů, ze kterých byla valná většina opravdu vtipných, a navrch přihodil několik narážek a dvojsmyslů, které překladatelům dají zabrat. Sice to nejsou Zlatá sedmdesátá, ale to je vlastně taky dobře.

Podle mě jde o nejzábavnější pilot letošního roku. Žádná jiná komedie/sitcom mě nedokázala tak chytit hned na začátku. Plánoval jsem si pustit jen pilot a výhledově dokoukat až mi dojdou „moje seriály“. Nyní už se nemůžu dočkat až názor dopíšu a pustím si díl s číslem 2…
 • dvojice Masterson – Kutcher
 • jejich interakce je i po letech kouzelná
 • spousta podařených vtipů
 • povedené narážky a dvojsmysly
 • nejzábavnější pilot letošního roku
 • chyběla mi Elisha Cuthbert
 • moc smíchu v pozadí
90 %
Mé hodnocení
Pajky

Dáte novince šanci? Dokáže podle vás obstát a stát se hitem?

Další díly seriálu
Úderná hláška pro podporu sdílení. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře24zobraz všech 24 příspěvků
Tulrika

Tulrika

Tak nezbývá než se podívat a udělat si vlastní hodnocení :-)
před 230 týdny
ragelly

ragelly

Další žhavá sexuální aférka se týká herce Dannyho Mastersona - Netflix ho kvůli obvinění ze sexuálního...
před 145 týdny
Pajky

Pajky

Není to za sexuální obtěžování, ale za čtyřnásobné obvinění ze znásilnění!, které herec samozřejmě...
před 145 týdny
Další články k tématu