Facebook Twitter E-mail
4. dubna 2016

Game of Thrones bude mít vlastní after show

Po vzoru konkurenční stanice AMC nyní kabelovka HBO přichází s krokem, který v poslední době nabírá na popularitě. Známkou úspěchu seriálu aktuálně není pouze sledovanost a ohlas diváků na sociálních sítích, ale také to, zda seriál má či nemá svou vlastní after show.

Trend se začal rozvíjet s nástupem slávy The Walking Dead (Živí mrtví), přešel na Breaking Bad (Perníkový táta), Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce), Better Call Saul (Volejte Saulovi) a nyní také na Game of Thrones (Hra o trůny). Show vznikne ve spolupráci s Billem Simmonsem, moderovat ji budou Andy Greenwald a Chris Ryan. Půjde o rekapitulace nejnovějších dějových zvratů, teorií o tom, co nás čeká dál atd.

Epizody budou k dispozici na HBO NOW, HBO GO a HBO On Demand vždy v pondělí. Show poběží také přímo na HBO, prozatím ale nebylo oznámeno, v jakých termínech.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 119 týdny
Trochu zaspali,ale hlavně,že se probudili alespoň ted´.
Dadulinka
před 119 týdny
Někoho ta after show vážně baví a zajímá?! :-O
FILADA
před 119 týdny
Už se těším :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY