Facebook Twitter E-mail
5. dubna 2016

NCIS už má náhradu za Tonyho

Veteránské krimi drama NCIS obsadil jednu z důležitých nových rolí. Britský herec Duane Henry bude hostovat v závěrečných dvou epizodách aktuální série jako Clayton Reeves, člen MI-6. Jeho smlouva mu dává možnost stát se v nadcházející 14. sérii jednou z hlavních postav.

Clayton je vytvořen jako záplata po odchodu herce Michaela Weatherlyho. Spolu s ním se v seriálu nově objeví také Sarah Clarke, která má úplně stejnou smlouvu, tedy hostování v posledních dvou dílech a potenciální návrat na podzim jako hlavní postava.

Postava Claytona je popisována jako člověk, který předčil své britské policejní kořeny a stal se úspěšným vládním agentem. Je energetický, zábavný, má zdravé sebevědomí. V minulosti učinil několik špatných rozhodnutí, nyní je ve vodách mezinárodní komunity agentů trošku vyvrhelem. Nicméně je si vědom svých chyb a odhodlán je napravit.

„Myslím si, že jsme v Duanovi našli někoho opravdu speciálního,“ uvedl výkonný producent a showrunner Gary Glasberg. „Je jedinečným mixem šarmu, citovosti a atletické kondičky. Jsem přesvědčen, že bude skvělou posilou týmu.“

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eliza2210
před 88 týdny
tak po ohlásený odchodu Tonyho som sa rozhodla, že to už nemá význam pozerať od...
Maarti
před 88 týdny
To jsem ráda :) Navíc je to hlavně nová tvář, Tony je Tony, takže já se...
Koldik
před 78 týdny
Ja mu urcite sancu dam... Dal som ju Bishopke, dam aj cernoskovi... :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY