Facebook Twitter E-mail
5. dubna 2016

Kat Graham opouští Upíří deníky

Napřed Elena a nyní Bonnie? Ano, přesně to na fanoušky seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) čeká. Nicméně se prozatím nemusíte obávat, její odchod není ještě tak blízko.

Bonnie už byla mrtvá, uvězněná a mnoho dalšího. Nicméně po osmé sérii ji představitelka Kat Graham vezme ještě o krok dál. Herečka uvedla, že i kdyby byl seriál prodloužen pro devátou řadu, ona už se v ní neobjeví.

„Osmá série bude moje poslední. Jen doufám, že na cokoliv dalšího se poté vrhnu, štáb půjde se mnou. Jestli by štáb mohl jít se mnou, bylo by to v pohodě. Štáb pro mě bude nejtěžší opustit, jsme jako rodina.“

Nicméně herečka dodala, že dokud v seriálu je, čeká na fanoušky pořádná akce. I když v poslední epizodě se neobjevila, Graham uvedla, že fanoušci mají zpozornět hlavně u epizod 20 a 21. „Pro mou postavu to budou hodně významné epizody. Spousta zvratů, akčních kousků a dalších cool věcí!“


Dokážete si Deníky představit bez Bonnie? Mrzí vás její odchod, nebo jste rádi, že se s herečkou budete vídávat ještě celý jeden rok? Myslíte, že je načase, aby Deníky začaly směřovat ke svému konci?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 101 týdny
V USA se vysílá z pátku na sobotu, je to oficiální datum premiéry....
Petra Třmínková
před 93 týdny
zdravím kde můžu sledovat 8.sérii????
IcePrincess
před 93 týdny
Nikde, protože ještě není natočená.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY