Facebook Twitter E-mail
5. dubna 2016

Kat Graham opouští Upíří deníky

Napřed Elena a nyní Bonnie? Ano, přesně to na fanoušky seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky) čeká. Nicméně se prozatím nemusíte obávat, její odchod není ještě tak blízko.

Bonnie už byla mrtvá, uvězněná a mnoho dalšího. Nicméně po osmé sérii ji představitelka Kat Graham vezme ještě o krok dál. Herečka uvedla, že i kdyby byl seriál prodloužen pro devátou řadu, ona už se v ní neobjeví.

„Osmá série bude moje poslední. Jen doufám, že na cokoliv dalšího se poté vrhnu, štáb půjde se mnou. Jestli by štáb mohl jít se mnou, bylo by to v pohodě. Štáb pro mě bude nejtěžší opustit, jsme jako rodina.“

Nicméně herečka dodala, že dokud v seriálu je, čeká na fanoušky pořádná akce. I když v poslední epizodě se neobjevila, Graham uvedla, že fanoušci mají zpozornět hlavně u epizod 20 a 21. „Pro mou postavu to budou hodně významné epizody. Spousta zvratů, akčních kousků a dalších cool věcí!“


Dokážete si Deníky představit bez Bonnie? Mrzí vás její odchod, nebo jste rádi, že se s herečkou budete vídávat ještě celý jeden rok? Myslíte, že je načase, aby Deníky začaly směřovat ke svému konci?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 80 týdny
V USA se vysílá z pátku na sobotu, je to oficiální datum premiéry....
Petra Třmínková
před 72 týdny
zdravím kde můžu sledovat 8.sérii????
IcePrincess
před 72 týdny
Nikde, protože ještě není natočená.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY