Facebook Twitter E-mail
6. dubna 2016

Bude čtvrtá řada Sherlocka poslední?

Včera jsme vás informovali o tom, že začalo natáčení očekávané nové řady populárního seriálu Sherlock. Stanice dnes k této příležitosti vydala oficiální vyjádření, po kterém ale fanoušci s obavami pozvedávají obočí.

Spolutvůrci seriálu Steven Moffat a Mark Gatiss totiž v tomto vyjádření naznačují, že by čtvrtá série mohla být poslední. „Tohle je příběh, který vyprávíme od začátku. Tento příběh se již blíží ke svému vyvrcholení.“ Duo se nicméně již dříve vyjádřilo v tom smyslu, že vidí pro seriálového Sherlocka dlouhou budoucnost, takže těžko říct, zda je tu skutečně důvod k obavám, nebo to je jen další způsob Moffata, jak rozbouřit vody.


Co myslíte, jedná se pouze o plané řeči, nebo kvůli nabitým pracovním rozvrhům obou herců máme skutečně důvod k obavám? Anebo jste pro, aby Sherlock po čtvrté řadě skončil?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 80 týdny
Ještě ani pořádně nezačali a už chtějí končit? :D
helsl
před 79 týdny
Doufám, že je to od Moffata jen hodně blbej vtip! Víme ostatně, jak rád vodí...
ševča
před 41 týdny
Vy se na to pořád díváte jako na seriál, ale v podstatě jsou to filmy a už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY