Facebook Twitter E-mail
17. ledna 2012

Sean Bean jako transexuál a další šílené seriálové střípky

  • Tohle jste asi nechtěli vidět. Naše heroická hvězda z Game of Thrones (Sean Bean) se ujala role transexuála Tracie v novém seriálu Accused od BBC.
  • CW si objednala reality show s názvem „Oh, Sit!“. Podle oficiální zprávy půjde o extrémní verzi dětské hry, ve které hráči za zvuků hudby obíhají kolem několika židliček a v okamžiku, kdy hudba přestane hrát, si je potřeba co nejrychleji sednout. Vtip je v tom, že židlí je méně než obíhačů. Co bude dál? Objedná si někdo reality show „Chodí Pešek okolo, nedívej se na něho…“?
  • ABC si objednala další epizody k novince s Timem Allenem Last Man Standing. Seriál s průměrnou sledovaností mezi sedmi až osmi miliony se tak dočká 24 epizod.
  • Seriál The Killing se na AMC vrátí 1. dubna. Již dříve se provalilo, že vraha z první série tvůrci odhalí až na konci série druhé a ne na začátku, jak nám ještě vloni slibovali…
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
gg má smlouvu na minimálně příští řadu, dřív sice tvrdili na 7... pokud to...
Frozen99
hodně dávno
víš co, ti herci sice maj smlouvy na další řadu, ale pro CW je to nejhůře...
haroska
hodně dávno
Souhlasím s tím, že i mě poslední epizoda přišla hodně přitažená...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY