Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2016

Freeform objednává nové drama s Bellou Thorne

Kabelovka Freeform dnes oznámila, že pro seriál objednává projekt Famous in Love. Jde o drama, které se inspiruje románem od Rebecca Serle. Hlavní roli ztvární Bella Thorne.

Na seriálu spolupracuje autorka knihy s I. Marlene King, producentkou nejslavnějšího seriálu stanice, Pretty Little Liars. Famous in Love se točí okolo Paige, obyčejné vysokoškolské studentky, která se dokáže prosadit díky castingu na hlavní roli v hollywoodském trháku. Nyní musí navigovat svůj nový hvězdný život. Trable jí přidělává také neskutečná chemie, kterou sdílí s oběma svými mužskými hereckými kolegy. Hrdinka postupně objevuje klady a zápory, které jdou ruku v ruce s titulem celebrity.

Dalších rolí v seriálu se chopí Carter Jenkins (Surface), Jesse Henderson (Finding Carter), Keith Powers (Faking It), Niki Koss (), Georgie Flores (CSI), Perrey Reeves (Entourage), Pepi Sonuga a Mark Valley (Boston Legal).

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 84 týdny
Ještě nevím,nechám si čas na rozmyšlenou.
IcePrincess
před 84 týdny
Tak všechny asi né, ale já sleduji jen PLL. Pak jsem se podívala na pilot...
andromache
před 84 týdny
Tak já koukám ještě i na The Fosters a musím říct, že je to asi jediný...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY