Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2016

Další seriál Marvelu, tentokrát na Freeform

Kabelovka Freeform začíná také fušovat do superhrdinského byznysu. Stanice oznámila, že přímo pro seriál objednává novinku Cloak and Dagger.

Půjde o adaptaci komiksu z dílny Marvelu. Postavy se poprvé představily v roce 1982 v sérii Spectacular Spider-Man. Byly natolik populární, že získaly svůj samostatný dobrodružný komiksový spin-off. Hlavními hrdiny jsou Ty Johnson a Tandy Bowen, dvojice mladých lidí se superschopnostmi, kteří pod pseudonymy Cloak a Dagger ničí nepřátele. Dagger z konečků prstů vystřeluje světelné dýky – paprsky světla, které doslova bodnou jako dýky. Cloak disponuje pasivní schopností, která se dá charakterizovat jako velký hlad, svou oběť obalí pláštěm a pomalu ji pozře.

Cloak a Dagger je dnes již druhým objednaným seriálem stanice. Tím prvním je drama Famous in Love o obyčejné studentce, která se ze dne na den musí vyrovnávat s nabytou slávou.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Athronitas
před 80 týdny
Cloak a Dagger sa objavili aj v seriáli Ultimate Spider-Man, ale...
justynajohnson
před 80 týdny
O tomto komiksu jsem nic neslyšela a není se čemu divit,asi žádná sláva.
milosh
před 80 týdny
Komiks neznám a schopnosti mi nepřijdou natolik "zajímavé", aby...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY