Facebook Twitter E-mail
7. dubna 2016

Greek se dočká filmového pokračování

Freeform se znovu chystá vrátit na vysokoškolský kampus. Stanice oznámila, že vyvíjí filmové pokračování jednoho ze svých nejúspěšnějších seriálů, Greek.

Půjde o sváteční shledání, které ponese název Greek: The Reunion. Na scénu se vrátí postavy z původního seriálu, které k sobě zpět svede pětileté výročí od odchodu z univerzity Cypress Rhodes.

Seriál běžel na stanici ABC Family v letech 2007–2011 a sledoval vysokoškolské studenty, kteří byli součástí školního „řeckého systému“. V hlavních rolích zde zářili Clark Duke, Scott Michael Foster, Spencer Grammer, Paul James, Amber Stevens, Jacob Zachar, Jake McDorman.

Prozatím nebylo potvrzeno, kteří herci si své role ve filmu zopakují. Vrací se tvůrce Patrick Sean Smith a producenti Lloyd Segan a Shawn Piller. Očekává se, že film bude odvysílán někdy během svátečního období, i když nebylo upřesněno, které svátky jsou myšleny :-)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 128 týdny
Tak film nakonec nebude, stanice plány zrušila. Fňuk :'(
Adík
před 128 týdny
Bylo dlouhou dobu ticho, jsem se divil. Plus stále nikdo nepotvrdil účast....
Caroline115
před 128 týdny
No tak to mě mrzí, fakt jsem se těšila :-/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY