Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2016

Gilmore Girls: Sookie je zpátky!

Tohle byla poslední informace, na kterou všichni fanoušci seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata) čekali jako na smilování. Dlouho se spekulovalo o tom, zda (a proč by ne) se v revivalu vrátí nejlepší kamarádka Lorelai, Sookie.

V noci bylo potvrzeno, že si Melissa McCarthy svou roli zopakuje. Sama herečka zprávu potvrdila během noční talkshow The Ellen DeGeneres Show, kde propagovala svůj nový film Boss. Vysvětlila, že napřed museli s týmem pořešit několik výrazných konfliktů, které nastaly v souvislosti s jejím pracovním programem. „Doslova před hodinou jsme to všechno dali dohromady. Vrátím se a budu tam!“ uvedla herečka za nadšeného potlesku a jásotu davu.

Ačkoliv herečka svůj návrat potvrdila, neupřesnila, jak výraznou roli bude Sookie v příběhu hrát, ani v kolika ze čtyř plánovaných epizod se vlastně objeví. Každopádně se objeví a to je hlavní! Nyní tak již máme potvrzen návrat všech původních postav. Natáčení seriálu začalo v únoru a bude pokračovat až do léta.


Potěšila vás zpráva o návratu Sookie? Těšíte se nyní na Gilmorky ještě více? Nebo myslíte, že by to všichni zvládli na výbornou i bez oblíbené kuchařinky?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 50 týdny
Sice by tam chyběla, ale po tom, co předvedla...
sandokan555
před 50 týdny
co mas na mysli?
ševča
před 50 týdny
Jak dělala scény, že jí nikdo neřekl, ale že jim teda přeje všecko nejlepší.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY