Facebook Twitter E-mail
8. dubna 2016

Ray Donovan začne opět řádit na konci června

Kabelovka Showtime dnes zveřejnila první trailer a poster k nadcházející čtvrté sérii dramatu Ray Donovan. Kromě toho již víme také datum návratu oblíbeného seriálu. Značte si v kalendáři – Ray opět začne řádit v neděli 26. června.

Nový trailer je o zpovědi vlastních hříchů. Poslední série skončila drsnou bitvou s arménskou mafií, která donutila zraněného Raye znovu se vrátit ke své ztracené víře. Nyní má druhou šanci na spasení, hrdina se tedy snaží dát na správnou cestu a stát se lepším manželem a otcem. I když se ale doma věci zlepšují, jeho práce se změnám nechce přizpůsobit. Ray se dostává do světa, který je hrozivý a nebezpečnější než kdy dřív.

Mezi hvězdnými jmény, která obohatí čtvrtou řadu, jsou Lisa Bonet, Embeth Davidtz, Ted Levine, Gabriel Mann, Ismael Cruz Cordova, Chris Coppola a Billy Lush.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 80 týdny
Na to jeho řádění se hrooooozně moc moc těším :)
Glosatorka
před 80 týdny
Už sa neviem dočkať. Pre mňa zrejme top seriál posledných rokov. Fenomenálne...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY