Facebook Twitter E-mail
9. dubna 2016

Sleepy Hollow a vražedné finále

Upozornění: Článek obsahuje spoilery z finále třetří série Sleepy Hollow.

Druhý týden a druhá permanentní smrt hlavní postavy. Jde vidět, že Sleepy Hollow (Ospalá díra) se s tím skutečně nepáře. Zároveň můžeme potvrdit, že jde o řešení naší březnové hádanky!

Onou nebožkou, která již napořád odešla do nebeských bran, se stala Abbie Mills (Nicole Beharie). Bylo potvrzeno, že na rozdíl od midseason finále, nyní je její smrt opravdu stálá, herečka se v potenciální čtvrté řadě seriálu již neobjeví.

Beharie se stala jednou z hlavních důvodů úspěchu první série, když kritici i fanoušci chválili především její chemii s kolegou Tomem Misonem. Zdroje uvádí, že herečka byla již delší dobu u seriálu nespokojená a snažila se o výpověď své smlouvy. Původně měla být nastálo zabita již v midseason finále, nakonec se ale zalekla a rozhodla se pokračovat dál.

Sleepy Hollow stále nemá jistou čtvrtou řadu. I když sledovanost stále upadá, zdroje uvádí, že aktuálně probíhají jednání mezi zástupci stanice a tvůrci o prodloužení seriálu, které je „vysoce pravděpodobné“. Produkční společnost 20th Century Fox TV totiž již oznámila, že seriál je pro ni výdělečný. Prozatím se mezi stranami nejedná o tom, že by potenciální čtvrtá série měla být pro Sleepy poslední.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ivy
před 79 týdny
Chemie mezi Abbiem a Ichabodem bylo to jediné, proč jsem se ještě dál dívala....
Destiny
před 79 týdny
Abby byla skvělá postava a její chemie s Ichabodem byla prostě úžasná. Je...
Bersaba
před 78 týdny
Totéž - na vztahu hlavních představitelů seriál stál plnou vahou. Ne, že by mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY