Facebook Twitter E-mail
11. dubna 2016

Netflix opět vítá Marca Pola, představuje The Crown

Streamovací služba Netflix dnes oznámila dvě premiérová data. Prvním z nich je historické drama Marco Polo, které slavilo úspěch při svém prvním představení na konci roku 2014. I přes to, že se jedná o jeden z nejdražších projektů Netflixu, byl seriál prodloužen pro druhou řadu. Ta se na Netflixu začne streamovat od 1. července.

Druhým oznámeným datem je velmi lákavá novinka The Crown, která pojednává o počátcích vlády královny Alžběty II. Seriál bude vyprávět příběh ze zákulisí počátků vlády královny, odhalí osobní intriky, romance a politickou rivalitu, které stojí za velkými okamžiky, které pomohly zformovat druhou polovinu 20. století. Všechny epizody budou zpřístupněny ve kvalitě 4K od 4. listopadu. Mimochodem, jednu z hlavních rolí v seriálu ztvární Doctor Matt Smith, takže pro fanoušky je tato novinka téměř povinnost! :-)

Netflix k The Crown vydal také první teaser, zájemci se tak můžou začít těšit.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RiverSong
před 79 týdny
Tak na Matta se zase opět ráda kouknu ;) skvělý herec. Uvidíme, jak si povede :D
Mik
před 79 týdny
Na Marca Polo se už hodně těším, první série byla super. The Crown mě moc...
STOUPA
před 79 týdny
Marco Polo mě moc bavil takže se těším.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY