13. 4. 2016

Novinka pod lupou: Game of Silence

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Game of Silence
Žánr: drama / krimi / právnický
Stanice: NBC
Premiéra: 12. 4. 2016
Vysílání: každý čtvrtek večer
Předskokan: The Blacklist
Konkurence: The Catch (ABC) a Rush Hour (CBS)
Tipovačka: Pouze CW Zone věří v prodloužení. Všechny ostatní týmy včetně 56 % všech lidí tipují zrušení.

Kdo?

Tvůrce: Pinar Bulut (předloha)
Herci: David Lyons, Michael Raymond-James, Larenz Tate, Bre Blair, Conor O'Farrell, Deidrie Henry, Demetrius Grosse, Claire van der Boom

Ve zkratce

Seriál, který je americkou adaptací turecké předlohy Suskuniar. Příběh se inspiruje skutečným příběhem.

Pět nejlepších přátel společně sdílí temné tajemství, o kterém si mysleli, že bylo pohřbeno před 25 lety. Brzy ovšem přijdou na to, že svou minulost nemůžou skrývat navždy. Jackson Brooks je úspěšný právník, který zdánlivě má vše. Je zasnouben se svou šéfovou Marinou a jeho hvězda strmě stoupá směrem k partnerství ve firmě. Jeho svět je ale obrácen vzhůru nohama, když se jeho přátelé z dětství po 25 letech opět objeví na scéně.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Nuda a šeď. Seriál mi dal přesně to, co jsem od něj očekávala – nic. Žádná propagace, dosud jsem o něm neslyšela a myslím, že za pár týdnů bude tiše po něm, podobně jak tomu bylo před pár lety u Golden Boy.

Přijde mi, jako by se tvůrci snažili za každou cenu splácat dohromady každý aspekt, který by potenciálně mohl diváka zaujmout. Je tu skupina nejlepších kamarádů, láska a potenciální milostný troj/čtyřúhelník. Je tu zločin a trest, oko za oko, zub za zub. Spousta lží, tajemství a přetvářek. Nechybí ani život v luxusu vs. život na hranici zákona. A aby toho nebylo málo, vlastně je to celé právnické drama.

I herci jsou nevýrazní. Spoustu z nich znám z dřívějších rolí, zde ovšem nikdo nepředvádí výkon, který by byl hoden zapamatování. Jde o ten typ seriálu, který sledujete a během toho vás neurazí, ale jakmile začnou jet závěrečné titulky, zaboha si nevzpomenete na to, co se tam vlastně stalo.
  • spousta rozjetých dějových linií, které můžou vést zajímavým směrem
  • hrdinův voiceover
  • slátanina všech možných motivů a žánrů
  • nudné postavy
40 %
Mé hodnocení
ragelly

Plánujete dát šanci novince? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře25zobraz všech 25 příspěvků
teraxa

teraxa

Po prvním díle odsouvám shlédnutí seriálu na později, až bude prostor.
před 223 týdny
sandokan555

sandokan555

Vidiš a v tom to je. keďže vyznávaš iného boha tak ti to može byť jedno, lebo neveríš že existuje ten...
před 223 týdny
gladiator992

gladiator992

Skúsim ho :D
před 223 týdny
Další články k tématu