Facebook Twitter E-mail
11. listopadu 2008

Už je nám 1 rok

A pořád máme spoustu dětských nemocí, pořád 90% věcí není hotová a pořád je něco rozbitý. Ale stejně jsme super, ne?

Ke každému výročí se vždycky hodí nějaká čísla, ale když my už máme takové pěkné a úžasné statistiky, že snad ani další nejsou potřeba. Ale což, pojďmě zaarchivovat stav po jednom roce usilovné práce.

Původní záměr byl, že k 1 ročnímu výročí nacpe do databáze 1000 seriálů. No nepovedlo se, ale i těch 961 je solidní číslo (víc jak 2,5 seriálu denně), za které vděčíte pracovité redakci, především pak Sajgonovi. Podobné to je u epizod, kde 8436 epizod s obsahem také vyráží dech (přes 23 epizod denně) a vysokétempo stále držíme, když se podíváte na přidané věci za posledních 30 dní.

A těšit nás může i váš vysoký zajem (taky kvůli němu to děláme, takže když nás pěkně pochválíte, budeme mít zase spoustu chutě do dalších let). Téměř 5000 návštěvníků denně je úžasných a 862186 od spuštění ještě úžasnějších (v průměru 2300 lidí denně). Jsme rádi, že nás máte rádi a tolerujete občasné (dobře docela časté výpadky), které jsou částečně způsobeny i vaším zájmem (ale choďte dál, nebojte, řešíme problém a do Vánoc snad bude po problému). Tak ať vás bavíme ještě nějaký ten pátek…

P.S. Článek bude ještě upravován. Jen jsem potřeboval něco rychle napsat, ať můžete mít stejnou radost jako my. :-)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Yukari
hodně dávno
wow, rok... a ja som si pred cca 9 mesiacmi (nepamätám si totiž, kedy som sa...
Kopy
hodně dávno
Taky se přidám ke gratulacím ostatních. Seriálzene přejiti vše nejlepší....
Venda:)
hodně dávno
Já taky samoržejmě GRATULUJU. Redaktorům, SZ, hláškařům.. :) To snad...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY