Facebook Twitter E-mail
19. ledna 2012

CW na scestí a další seriálové střípky

  • CW tedy letos v těch objednávkách nových seriálů a show září. Objednali si totiž pilot k The Carrie Diaries, což by měl být prequel k Sexu ve městě. Už jsme zvědaví, jak se puberťáci vyrovnají se sexem, když prudérním Američanům pouhá odhalená bradavka div nevypalí oči…
  • A u CW ještě zůstanem. Tolik protlačovaná reality show Remodeled je totální propadák. 700 000 diváků a 0,3 bodu share. A to by snad už nikdo nevěřil, že něco může dopadnou hůř než předchozí propadák H8R.
  • Syfy si objednala nový pilot, který by měl vyprávět o skupině vojáků a vědců, kteří cestují v čase do minulosti, aby předešli teroristickým útokům v budoucnosti.
  • Theo Rossi, známý jako Šťáva ze Sons of Anarchy si odskočí do FOXí novinky Alcatrazu. Pravděpodobně si zahraje násilného podnikatele zavřeného v proslulém vězení. Uvidíme ho v 10. epizodě.
Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
hodně dávno
:D to CW! :D a kvůli tomu posunuli Ringer..
spike
hodně dávno
Všechny televize včetně CW by se už konečně měly na ty reality show vykašlat je...
Michalenka
hodně dávno
O Syfy jsem už dost dlouho nic neslyšela... A ten seriál o vojácích a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY