Facebook Twitter E-mail
15. dubna 2016

Jewel Staite potrápí Castla

Seriálový veterán Castle stále neví, jestli pro něj tato sezóna nebude poslední. Tvůrci se proto na poslední chvíli rozhodli vytáhnout z rukávu ještě jedno eso a přichystali další shledání ze seriálu Firefly.

To není nic nového, Castle se referencemi na Firefly jen hemží. Svého bývalého kapitána už navštívili například Adam Baldwin nebo Summer Glau. Tentokrát si Nathan Fillion znovu vyzkouší spolupráci s Jewel Staite. Tato novinka je o to zajímavější, že Jewel svou účast v Castlovi opakovaně vyvracela na svém Twitteru.

Tvůrci Terence Paul Winter a Alexi Hawley setkání potvrdili rozhovoru vztahujícímu se k závěru letošní série s tím, že Staite se objeví ve dvacáté epizodě s názvem „Much Ado About Murder“, která se bude vysílat 2. května. Zahraje si ředitelku divadla, ve kterém zemře hlavní hvězda. Winter k tomu dodal: „Jsou tam opravdu skvělé scény s Jewel a Nathanem, ale také s ostatními.“

Jewel se nejvíce proslavila rolí Kaylee v seriálu Firefly, ale k vidění byla například také ve Stargate Atlantis, The Killing, L.A. Complex, Wonderfalls a naposledy zavítala do Legends of Tomorrow.


Těšíte se na shledání z Firefly? Myslíte, že díl bude stát za to? A bude letošní rok pro Castla poslední?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 83 týdny
S Baldwinem to bylo parádní.
Hitchhiker
před 83 týdny
mě by opravdu potěšilo, kdyby se tam jako rekvizita v divadle objevily...
sarhod79
před 83 týdny
super zpráva

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY