Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2016

The White Princess představuje mladou Alžbětu

Herečka Jodie Comer získala hlavní roli v připravovaném seriálu The White Princess, který je sequelem k uznávanému historickému dramatu White Queen. Seriál připravuje kabelovka Starz, přičemž se opět inspiruje stejnojmenným bestsellerem od Philippy Gregory ze série The Cousins' War.

Seriál bude vyprávět příběh anglické Války růží ze ženské perspektivy. Scenáristka The White Queen Emma Frost se vrátí na pozici showrunnerky.

Minisérie završí příběh Války růží a vzestup Tudorovců díky manželství mezi princeznou Alžbětou z Yorku a králem Jindřichem Tudorem. Anglie je spojena, ale manželství hrdinů je brzy rozpolceno. Zemí se začínají šířit zvěsti o tom, že princeznin dlouho ztracený bratr Richard je naživu a plánuje převzít vládu. Hrdinka si musí vybrat mezi pozicí manželky Tudora a princezny z Yorku, mezi novým manželem a chlapcem, který tvrdí, že pochází ze stejné krve.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Destinytte
před 83 týdny
Kvůli ní se na seriál možná podívám. :D
shakespeare
před 81 týdny
Uz se na to moc tesim. Myslim, ze se jim vyber hlavni hrdinky hodne povedl.
ševča
před 31 týdny
Na téhle fotce na to moc nevypadá, v podstatě asi v žádném civilu,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY