Facebook Twitter E-mail
16. dubna 2016

Tvůrci Castla nachystali dva konce pro osmou řadu

Veterán Castle prozatím stále nemá rozhodnuto o tom, zda se v příští sezóně na stanici ABC vrátí. Tvůrci nechtějí nechat nic náhodě, rozhodli se proto vytvořit dva alternativní konce pro finále osmé řady.

Showrunner Terence Paul Winter v rozhovoru uvedl, že Castle bude mít připraven jednak uzavřený konec pro případ, že by seriál byl zrušen, a jednak cliffhanger, pokud by bylo potvrzeno, že se vrátí s devátou (a pravděpodobně poslední) sérií.

Ohledně závěru v případě, že by skutečně šlo o finále celého seriálu, uvedl showrunner Alexi Hawley: „Vytvořili jsme poslední scénu, která bude existovat pouze v případě, že už bychom se neměli vrátit. Je to scéna, do které se opravdu nechceme moc pouštět…“

Stanice musí uzavřít nové smlouvy se všemi představiteli, rozhodnutí o prodloužení či zrušení tedy pravděpodobně padne až na poslední chvíli.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mv1998
před 83 týdny
To, že mají i plán B, je dobrá zpráva, v případě zrušení tak...
kara-s
před 83 týdny
Ach jo... Aspoň bude kdyžtak mít dobrý konec a nebude se zakončovat na poslední...
milosh
před 82 týdny
Já to teda pochopil tak, že se do té scény nechtějí pouštět, protože tím Castle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY