Facebook Twitter E-mail
20. ledna 2012

3. postřehy z TCA - ABC

  • Ačkoli The Nine Lives of Chloe King nedostalo od ABC Family druhou řadu, pro fanoušky jsou na obzoru dobré zprávy. Prezident ABC Family, Michael Riley, řekl, že se uvažuje o televizním filmu, ve kterém by dobrodružství postav ze seriálu o dívce s kočičími superschopnostmi pokračovalo. „Ukázkový příklad skvělé show, která se nám líbila. Bylo pro nás těžké udělat to rozhodnutí, ale museli jsme vybrat show, která se divákům líbí více,“ řekl Riley o ukončení seriálu. „Měli jsme ji [seriál The Nine Lives of Chloe King] rádi, takže samozřejmě přemýšlíme filmu. Musíme se ujistit, že je možné, aby příběh pokračoval.“
  • Jedno z největších překvapení podzimní sezóny byl určitě úspěch pohádkového Once Upon a Time – seriálu, který byl velmi ambiciózní, ale začínal s nejistotou, zda fanoušci kvůli bohaté mytologii týden co týden vydrží u obrazovek. Paul Lee, prezident Entertainmentu, poznamenal, že fenomenální úspěch seriálu leží v jeho kvalitě, marketingové strategii a odkladu premiéry na říjen, aby se neztratil ve změti jiných podzimních premiér. Seriál debutoval jako nejlepší drama sezóny 2011/2012.
  • Seriál Grey’s Anatomy (Chirurgové) se nemá absolutně čeho bát. Ve svém čtvrtečním time slotu si vede skvěle, takže není třeba si dělat jakékoli starosti. Pro ABC je to silný hráč a Lee potvrdil, že „má ze seriálu dobrý pocit.“ Aktuální 8. řada by tedy neměla být poslední.
  • Thrillerový/ho­rorový seriál The River od tvůrce Paranormal Activity, Orena Peliho, je rozhodně jedním z nejctižádos­tivějších (a naprosto odlišných) seriálů letošní sezóny. Jako výkonný producent se na něm podílel i Steven Spielberg (stejně jako u Terra Novy a Smash). Seriál sleduje skupinku dokumentaristů, která jede do Amazonie (a hlavně k řece Amazonce) hledat pohřešovaného televizního herce, dobrodruha a cestovatele v jedné osobě. To, co najdou, by vůbec nemuselo pocházet ze Země. Lee vyjádřil spokojenost, že falešný dokumentární seriál bude mít v 1.řadě osm epizod. Bylo navrhováno udělat z The River minisérii, ale stanice ABC chtěla dlouhotrvající seriál.
  • Marc Cherry, tvůrce Desperate Housewives (Zoufalých manželek), potvrdil, že po skončení poslední, osmé řady nebude následovat film, jako jsme toho byli svědky u Sex and the City (Sexu ve městě), poté co ho HBO ukončila. „Po těch osmi letech [s Desperate Housewives], si myslím, že už jsme hotoví a mám z toho radost. Cítím satisfakci z toho, kde jsme a kam jsme se dostali. (…) Já tyhle holky prostě nikdy nepošlu do Dubaje.“
Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Frozen99
Autor, každodenní návštěvník tohoto webu, během svého redaktorského působení napsal stovky bleskovek a článků, které jistě ocenil nejeden uživatel. Vždy jej potěší sebekratší comment v diskuzi (:

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Frozen99
před 299 týdny
na to si budem muset počkat do května :) ale s Body of Proof to nevypadá...
misyrka
před 299 týdny
Za GA jsem taky ráda, ale docela by mě zajímalo jestli bude pokračovat Ellen...
toebiash
před 299 týdny
Tak River si rozhodně pohlídám!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY