Facebook Twitter E-mail
23. dubna 2016

Doctor Who: A novou společnicí se stává...

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že BBC se chystá oznámit novou společnici pro Doctora Who. Vybraný čas se vztahoval k dnešní fotbalovém utkání ze semifinále FA Cupu, kde se utkali Manchester United a Everton. Už tak dost sledovaný přenos tak získal ještě výrazně větší porci diváků, které zajímalo jen a pouze toto oznámení.

Za posledních několik měsíců jsme si zaspekulovali na téma nové společnice několikrát. Největší dávku jmen jsme vám nabídli ve článku, který zmiňoval jako možnost Osgood.

Nastala šestá hodina večerní (alespoň v Anglii) a rozhodčí ukončil první poločas fotbalového zápasu. Dál už to bylo v režii BBC, která spustila své představování nové společnice. Ač pánům ze studia docela trvalo, než se vypovídali, tak jsme se přeci jen dočkali a byl nám puštěn klip, ve kterém Doctor a jeho nová společnice Bill utíkají před Daleky.

Už vás dál nebudeme napínat a novou společnici vám představíme. Stala se jí Pearl Mackie, ale víc vám toho o ní zatím neprozradíme. Ne snad, že bychom nechtěli, ale není o ní moc informací (kromě toho, že v roce 2010 dokončila Bristol Old Vic Theatre School) a seriálových zkušeností také moc nemá. V současné době vystopuje v National Theatre ve hře The Curious Incident of the Dog in the Night Time.

Tady se na ni můžete podívat:

A tady je Pearl Mackie s Peterem Capaldim

Tak co na nový přírůstek do řad Doctora Who říkáte? Hodí se vám k současnému Doctorovi?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pan Citron
před 77 týdny
Jelikož ji musím soudit jen podle té ukázky, tak působí dost tuctově a...
Destinytte
před 77 týdny
Ach, zklamání. :(
simonauhrovaa
před 66 týdny
Snad bude mít svoje charizma a osobnost.Jinak se na to nebude moct koukat.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY