25. 4. 2016

Seriálové osudy: Underground

Seriálové osudy: Underground

Historické drama Underground zažilo na stanici WGN America velmi silný start. Není proto žádným překvapením, že stanice oznámila, že seriál prodlužuje pro druhou řadu. Ta bude obsahovat 10 nových epizod a na obrazovkách se objeví v roce 2017.

„S nesmírnou pýchou oznamujeme druhou sérii Underground, seriálu, který si získal mnoho vášnivých fanoušků po celé zemi,“ uvedl Matt Cherniss, ředitel a generální manažer stanice.

Underground byl od počátku přijímán velmi kladně jak ze stranu kritiků, tak i fanoušků. Příběh se soustředí na skupinku amerických hrdinů, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu v boji za svobodou a naplánují si ten největší útěk v historii.

Seriál se tak přidává k již dříve prodlouženému dramatu Outsiders, které se těší na stanici obdobné oblibě. V záloze pak má WGN America ještě třetí řadu Salemu, která odstartuje o Halloweenu.

Sledovanostní perličky na závěr: Díky Undergroundu se stanici v letošní sezóně zlepšil průměr o 508 % u celkových diváků, o 864 % u mladých lidí 25–54 let a o 1005 % u dospělých 18–49 let, vše u čísel Live+7.

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
verunkabrožová

verunkabrožová

Další série?No bezva...a já viděla jen jeden díl,tak to si musím pospíšit.
před 230 týdny
Pipa22

Pipa22

porad ho jeste neplanuji videt ;-)
před 229 týdny
shakespeare

shakespeare

Taky mě to vůbec neláká...
před 229 týdny
Další články k tématu